prowadzona przez Stowarzyszenie MUZYKA ART
przy PSM I i II st. w Zamościu

 • Kontakt z muzyką ma niebagatelny wpływ na rozwój dziecka. Już w czasie życia płodowego dziecko przejawia pierwsze reakcje na bodźce akustyczne i na muzykę. Dzieci, które od małego mają kontakt
  z muzyką, szybciej uczą się mówić, nie mają kłopotów
  z koncentracją, są bardziej kreatywne. Gra na instrumencie rozwija pamięć słuchową
  i wzrokową. Rozwój słuchu muzycznego umożliwia szybsze uczenie się języków obcych,
  a kojarzenie znaku z dźwiękiem przyśpiesza opanowanie umiejętności czytania. Muzykowanie pełni również bardzo ważną funkcję terapeutyczną - harmonizuje napięcia nerwowe, podwyższa motywację, wycisza emocje negatywne i pobudza pozytywnie.
  Osoby mające kontakt z muzyką są po prostu szczęśliwsze!

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU


Informacje i zapisy:


tel. 780 142 774


e-mail
amt.stowarzyszenie@gmail.com

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Witamy!


Akademia Muzycznych Talentów prowadzona przez Stowarzyszenie MUZYKA ART przy PSM I i II st. w Zamościu

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci, młodzieży i dorosłych, przejawiających zdolności muzyczne. Zapisy do Akademii Muzycznych Talentów, prowadzonej przez Stowarzyszenie MUZYKA ART, odbywają się po uprzednim przesłuchaniu kandydata na ucznia i zakwalifikowaniu go do odpowiedniej grupy. Wszystkie zajęcia odbywają się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st.
w Zamościu przy ul. Kościuszki 5 i prowadzone są przez nauczycieli tej szkoły. Lekcje muzyki dostosowywane są do indywidualnych predyspozycji kandydata oraz jego wieku. Głównym celem Akademii Muzycznych Talentów jest wszechstronna edukacja muzyczna już od 4 roku życia. Oferowane przez nas zajęcia łączą zabawę z nauką, budują zdolności, kreatywność oraz umiejętność wyrażania swojej osobowości pod okiem wykwalifikowanych muzyków z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Rozwijamy talenty oraz zainteresowania muzyczne zarówno małych dzieci, młodzieży jak i dorosłych, pomagając Państwu w realizacji niespełnionych marzeń. Bogata oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie: ciekawe zajęcia przedszkolne, instrumentalne, wokalne oraz teorię muzyki, nauczaną w sposób profesjonalny i przystępny. Nie tylko rozbudzamy zamiłowanie do muzyki, ale także kształtujemy wrażliwość estetyczną, przygotowując do zawodowego kształcenia w kierunku muzycznym na etapie podstawowym, średnim i wyższym. Codziennie spełniamy marzenia zarówno dzieci jak i dorosłych. Zapraszamy!

pakiety