Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



[absolwenci - I stopień]

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Zamościu

Wybierz rok szkolny :: 1953/1954 : 1954/1955 : 1955/1956 : 1956/1957 : 1957/1958 : 1958/1959 : 1959/1960 : 1960/1961 : 1961/1962 : 1962/1963 : 1963/1964 : 1964/1965 : 1965/1966 : 1966/1967 : 1967/1968 : 1968/1969 : 1969/1970 : 1970/1971 : 1971/1972 : 1972/1973 : 1973/1974 : 1974/1975 : 1975/1976 : 1976/1977 : 1977/1978 : 1978/1979 : 1979/1980 : 1980/1981 : 1981/1982 : 1982/1983 : 1983/1984 : 1984/1985 : 1985/1986 : 1987/1988 : 1988/1989 : 1989/1990 : 1990/1991 : 1991/1992 : 1992/1993 : 1993/1994 : 1994/1995 : 1995/1996 : 1996/1997 : 1997/1998 : 1998/1999 : 1999/2000 : 2000/2001 : 2001/2002 : 2002/2003 : 2003/2004 : 2004/2005 : 2005/2006 : 2006/2007 : 2007/2008 : 2008/2009 : 2009/2010 : 2010/2011 : 2011/2012 : 2012/2013 : 2013/2014 : 2014/2015 : 2015/2016 : 2016/2017 : ::

L.p. Nazwisko i imię Specjalność
 

ROK SZKOLNY 1953/1954

1. Trzpiot Weronika Skrzypce
2. Such Franciszek Akordeon
: powrót do góry

ROK SZKOLNY 1954/1955

1. Tybulczyk Urszula Skrzypce
2. Wawryn Elżbieta Fortepian
3. Wawryn Teresa Fortepian
4. Radlińska Wanda Skrzypce
5. Stefanek Bożena Skrzypce
6. Zakrzewska Aleksandra Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1955/56
1.

Rusek Barbara

Skrzypce

2.

Mazur Krystyna

Skrzypce

3. Błoszczyński Janusz Fortepian
4. Brykner Alicja Fortepian
5. Czerniewska Teresa Fortepian
6. Huk Teresa Fortepian
7. Jawor Irena Fortepian
8. Kalinowska Anna Fortepian
9. Kiecana Maria Wiolonczela
10. Łojewska Grażyna Fortepian
11. Madej Lucyna Akordeon
12. Miazga Teresa Fortepian
13. Oszustowicz Alicja Fortepian
14. Sochacki Tadeusz Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1956/57

1.

Chmielewska Elżbieta Fortepian
2. Jabłońska Zofia Fortepian
3. Stefanek Maria Skrzypce
4. Szurski Andrzej Fortepian
5. Peresada Anna Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1957/58
1. Błorzczyńska Maria Fortepian
2. Martyn Waldemar Skrzypce
3. Soboń Elżbieta Skrzypce
4. Sułek Krystyna Fortepian
5. Telejko Halina Skrzypce
6. Górska Halina Skrzypce
: powrót do góry :

ROK SZKOLNY 1958/1959

1. Czaplicka Barbara Fortepian
2. Domina Maria Skrzypce
3. Fidecki Tadeusz Fortepian
4. Pilek Bożena Skrzypce
5. Palonka Krystyna Fortepian
6. Rozegnał Wanda Skrzypce
7. Syta Laura Skrzypce
8. Bondyra Barbara Fortepian
9. Jawor Alicja Skrzypce
10. Dubik Grażyna Fortepian
11. Hałczyński Norbert Fortepian
12. Kamińska Marta Wiolonczela
13. Pawliczak Teresa Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1959/1960
1. Chmielewska Anna Fortepian
2. Chmiel Alicja Skrzypce
3. Jurkowska Krystyna Fortepian
4. Strzałkowska Anna Skrzypce
5. Łepik Ryszard Akordeon
6. Podlocka Barbara Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1960/1961
1. Burda Jerzy Skrzypce
2. Ilnicka Kazimiera Skrzypce
3. Kmieć Halina Skrzypce
4. Łopatko Elżbieta Fortepian
5. Marmurowska Halina Skrzypce
6. Miklińska Maria Fortepian
7. Pańczyk Kinga Fortepian
8. Tyszko Jadwiga Fortepian
9. Plisikiewicz Irena Wiolonczela
10. Pilek Bożena Fortepian
11. Piotrowski Marek Akordeon
12. Szematowicz Irena Wiolonczela
13. Walulik Ireneusz Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1961/1962
1. Cięciera Grażyna Fortepian
2. Jurkowska Elżbieta Fortepian
3. Majdan Zygmunt Skrzypce
4. Soboń Małgorzata Fortepian
5. Horoch Bożena Akordeon
6. Jawor Marta Fortepian
7. Kudlicki Marek Fortepian
8. Świergoń Janusz Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1962/1963
1. Kosiorkiewicz Joanna Fortepian
2. Podlecka Barbara Akordeon
3. Sekrecki Tadeusz Fortepian
4. Szewczuk Andrzej Akordeon
5. Cięciera Bożena Fortepian
6. Duda Joanna Fortepian
7. Dudek Andrzej Skrzypce
8. Jabłońska Maria Skrzypce
9. Janiczek Krystyna Fortepian
10. Kaczurba Małgorzata Skrzypce
11. Majdan Anna Fortepian
12. Nieborak Lucyna Wiolonczela
13. Szkodzińska Grażyna Skrzypce
14. Szozda Jerzy Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1963/1964
1. Kmieć Elżbieta Fortepian
2. Martyn Adam Wiolonczela
3. Świątkowski Andrzej Akordeon
4. Rdest Janusz Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1964/1965
1. Bałakut Ryszard Skrzypce
2. Bender Anna Fortepian
3. Kuczmowska Justyna Skrzypce
4. Szarska Maria Fortepian
5. Jabłońska Krystyna Fortepian
6. Majewska Jolanta Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1965/1966
1. Saturska Alicja Skrzypce
2. Błaszczak Elżbieta Fortepian
3. Dąbkowski Stanisław Kontrabas
4. Klimkiewicz Krystyna Fortepian
5. Marczyńska Aleksandra Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1966/1967
1. Kowalczyk Wojciech Fortepian
2. Słota Jerzy Skrzypce
3. Mazur Jerzy Akordeon
4. Mazurkiewicz Bogdan Kontrabas
5. Niderla Małgorzata Fortepian
6. Szydłowska Teresa Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1967/1968
1. Blonka Irena Skrzypce
2. Dubiński Ziemowit Fortepian
3. Gontarz Anna Skrzypce
4. Mazurkiewicz Robert Fortepian
5. Obuchowski Józef Skrzypce
6. Rogódź Przemysław Fortepian
7. Stachowski Józef Fortepian
8. Małaczek Andrzej Akordeon
9. Matłacka Teresa Fortepian
10. Owczarz Grażyna Fortepian
11. Ożóg Jan Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1968/1969
1. Chwiejczak Maria Skrzypce
2. Huk Bożena Skrzypce
3. Pryndziak Anna Fortepian
4. Stopa Piotr Fortepian
5. Szczypiorska Elżbieta Fortepian
6. Szczypiorski Wojciech Fortepian
7. Szydłowski Zbigniew Skrzypce
8. Janas Eugeniusz Akordeon
9. Gorszczaryk Krzysztof Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1969/1970
1. Cybulska Jolanta Fortepian
2. Czajka Jolanta Fortepian
3. Hajduk Danuta Skrzypce
4. Łojewski Krzysztof Fortepian
5. Niemczuk Elżbieta Fortepian
6. Swacha Władysław Skrzypce
7. Żur Jolanta Fortepian
8. Stopa Krzysztof Skrzypce
9. Krupa Anna Fortepian
10. Siekierda Danuta Fortepian
11. Podolak Antoni Trąbka
12. Walulik Małgorzata Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1970/1971
1. Adamczuk Tadeusz Skrzypce
2. Gwarnicka Danuta Skrzypce
3. Halat Tadeusz Wiolonczela
4. Kusiak Mirosław Skrzypce
5. Stelmaszcuk Robert Skrzypce
6. Długosz Jan Akordeon
7. Król Marek Akordeon
8. Krupa Janina Fortepian
9. Siekierda Zdzisław Fortepian
10. Wichlaj Danuta Fortepian
11. Skóra Waldemar Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1971/1972
1. Kowalczuk Maria Fortepian
2. Pastuszak Wojciech Fortepian
3. Smuga Elżbieta Skrzypce
4. Głąb Krystyna Fortepian
5. Gwarnicki Zbigniew Akordeon
6. Wiater Maria Fortepian
7. Ziubrynowicz Joanna Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1972/1973
1. Bachta Waldemar Perkusja
2. Górski Lech Skrzypce
3. Mazurek Anna Fortepian
4. Nadwornik Renata Fortepian
5. Andruszek Zbigniew Akordeon
6. Flor Tadeusz Akordeon
7. Gumiela Maria Fortepian
8. Kruszelnicki Zdzisław Akordeon
9. Łepik Ewa Fortepian
10. Wiatrzyk Krzysztof Altówka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1973/1974
1.  Adamczyk Zofia Skrzypce
2. Fiutka Adam Fortepian
3. Gontarz Bożena Skrzypce
4. Kręglicki Andrzej Fortepian
5. Łaba Maria Skrzypce
6. Małkowicz Zbigniew Fortepian
7. Wilk Ewa Fortepian
8. Pańczyk Bożena Fortepian
9. Dużyńska Grażyna Gitara
10. Halat Stanisław Perkusja
11. Kasperski Waldemar Klarnetrnet
12. Kasprzyk Zbigniew Akordeon
13. Sołowiej Marek Gitara
14. Ziemińska Ewa Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1974/1975
1. Dziuba Hanna Fortepian
2. Gumuła Iwona Fortepian
3. Maciocha Ewa Fortepian
4. Mazur Joanna Skrzypce
5. Tymosz Iwona Fortepian
6. Ziąbkowski Tomasz Fortepian
7. Jeleń Małgorzata Fortepian
8. Łopuszyńska Lidia Fortepian
9. Nowakowski Adam Fortepian
10. Wawrzycki Jacek Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1975/1976
1. Bednarczuk Cezary Skrzypce
2. Dłuś Eugeniusz Fortepian
3. Gumuła Beata Fortepian
4. Czerwieniec Joanna Skrzypce
5. Czerwieniec Elżbieta Skrzypce
6. Janik Krzysztof Fortepian
7. Janik Anna Fortepian
8. Kmieć Urszula Fortepian
9. Kitka Stanisław Fortepian
10. Kołtuniak Joanna Fortepian
11. Podolak Małgorzata Skrzypce
12. Seremet Beata Fortepian
13. Stąsiek Małgorzata Skrzypce
14. Tymosz Halina Fortepian
15. Umińska Barbara Skrzypce
16. Grodzka Małgorzata Fortepian
17. Płudowska Anna Skrzypce
18. Sędłak Robert Akordeon
19. Wiatrzyk Barbara Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1976/1977
1. Jędrych Mirosław Skrzypce
2. Stelmaszczuk Barbara Skrzypce
3. Baranowska Ewa Skrzypce
4. Bednarczuk Piotr Perkusja
5. Duda Ryszard Akordeon
6. Flis Andrzej Perkusja
7. Płudowski Paweł Skrzypce
8. Seradziuk Andrzej Akordeon
9. Sawa Dariusz Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1977/1978
1. Bobrowski Antoni Fortepian
2. Biernacka Beata Fortepian
3. Czajka Iwona Fortepian
4. Figiel Dariusz Skrzypce
5. Kondraliuk Mariola Fortepian
6. Mikołowicz Małgorzata Fortepian
7. Panasiuk Bernard Fortepian
8. Pieczykolan Monika Fortepian
9. Klempka Małgorzata Fortepian
10. Sarnecka Małgorzata Fortepian
11. Wysocka Anna Skrzypce
12. Wrzeszcz Henryk Skrzypce
13. Wojtas Krzysztof Fortepian
14. Owczarczyk Eulalia Skrzypce
15. Berlin Jacek Perkusja
16. Czyżyk Artur Akordeon
17. Kędrak Elżbieta Wiolonczela
18. Konopa Anna Obój
19. Machałek Ewa Fortepian
20. Ostaszewska Marzena Kontrabas
21. Szczerbicka Katarzyna Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1978/1979
1. Gawek Piotr Skrzypce
2. Kędrak Joanna Skrzypce
3. Mazurek Mariola Gitara
4. Sędłak Robert Gitara
5. Tokarzewski Dariusz Wiolonczela
6. Tyszkiewicz Leszek Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1979/1980
1. Mart Jacek Skrzypce
2. Nowak Joanna Fortepian
3. Piechociński Adam Skrzypce
4. Sachajko Danuta Fortepian
5. Sokołowski Jarosław Akordeon
6. Wojtasiuk Małgorzata Fortepian
7. Bojanowski Jerzy Fortepian
8. Dziwura Tomasz Perkusja
9. Fulara Barbara Fortepian
10. Grądkowska Joanna Skrzypce
11. Grosman Ewa Fortepian
12. Hawrylak Anna Fortepian
13. Łaba Piotr Skrzypce
14. Nalepa Lucyna Skrzypce
15. Filipowicz Joanna Fortepian
16. Figiel Aleksander Fortepian
17. Szeremet Edyta Fortepian
18. Przytuła Maria Skrzypce
19. Rajek Janusz Puzon
20. Słota Dariusz Skrzypce
21. Skwaryło Elżbieta Fortepian
22. Szurek Sławomir Skrzypce
23. Tukiendorf Tomasz Akordeon
24. Turzyniecka Mirosława Fortepian
25. Władyga Elżbieta Skrzypce
26. Zaleski Artur Fortepian
27. Danilewicz Elżbieta Fortepian
28. Bednarczuk Cezary Gitara
29. Mazurek Wiesław Klarnet
30. Kręglicki Wojciech Akordeon
31. Tomaszewska Bożena Gitara
32. Siudak Urszula Fortepian
33. Salitra Janusz Klarnet
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1980/1981
1. Batorska Anna Fortepian
2. Bednarczuk Magdalena Fortepian
3. Blicharz Gabriela Skrzypce
4. Huszalak Ewa Fortepian
5. Kobus Anna Fortepian
6. Kobus Ewa Fortepian
7. Lizut Grażyna Skrzypce
8. Kosior Małgorzata Fortepian
9. Nadwodnik Magdalena Fortepian
10. Piróg Aleksandra Fortepian
11. Rycyk Iwona Fortepian
12. Szwarc Małgorzata Fortepian
13. Sobczuk Monika Fortepian
14. Wiśniewska Dorota Fortepian
15. Gołębiowski Marek Akordeon
16. Gumieniak Beata Fortepian
17. Świergoń Izabela Skrzypce
18. Kostrubiec Mirosław Akordeon
19. Osiak Jadwiga Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1981/1982
1. Badach Katarzyna TRA
2. Cużytek Arnika Fortepian
3. Górska Małgorzata Skrzypce
4. Hawrylak Jadwiga Fortepian
5. Hasiak Beata Fortepian
6. Kapłon Anna Skrzypce
7. Kilarska Anna Fortepian
8. Kępowicz Marzena  Fortepian
9. Ozimek Michał Fortepian
10. Pańczyk Anna Fortepian
11. Smyk Elżbieta Fortepian
12. Staszuk Joanna Fortepian
13. Smolińska Katarzyna Fortepian
14. Tryczyński Jacek  Akordeon
15. Wieczerzańska Agnieszka Fortepian
16. Wojtasiuk Marzena Skrzypce
17. Romaniuk Bożena Skrzypce
18. Czarnecka Joanna Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1982/1983
1. Bielecka Magdalena Fortepian
2. Boberuk Dariusz Skrzypce
3. Dudek Teresa Fortepian
4. Gębala Katarzyna Fortepian
5. Hamerski Jarosław Fortepian
6. Hamerska Agnieszka Fortepian
7. Hasiak Joanna Fortepian
8. Holko Eliza Fortepian
9. Kijek Andrzej Skrzypce
10. Kozyra Teresa Fortepian
11. Leśniak Andrzej Skrzypce
12. Kołtuniak Jacek Fortepian
13. Liwak Joanna Fortepian
14. Mojzess Anna Wiolonczela
15. Piłat Anna Skrzypce
16. Pleskaczyńska Dorota Fortepian
17. Przytuła Jan Fortepian
18. Sadowska Anna Fortepian
19. Samonek Ewa Fortepian
20. Tokarz Ewa Fortepian
21. Szostak Grzegorz Skrzypce
22. Wawer Sławomir Gitara
23. Bogdanowicz Dariusz Akordeon
24. Kozak Remigiusz Perkusja
25. Rycyk Mirosław Perkusja
26. Siekierda Bożena Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1983/1984
1. Bojanowska Renata  Fortepian
2. Dudzińska Anna  Fortepian
3. Gronowska Lidia  Fortepian
4. Grosman Arkadiusz Skrzypce
5. Cisowska Dorota Skrzypce
6. Horoszkiewicz Małgorzata Skrzypce
7. Młynarski Tomasz Skrzypce
8. Nowogrodzka Ewa Fortepian
9. Radliński Mirosław Akordeon
10. Rybak Barbara Skrzypce
11. Krawczyk Leszek Skrzypce
12. Ścibak Barbara Wiolonczela
13. Rusiecki Stefan Skrzypce
14. Dąbrowski Krzysztof Akordeon
15. Kitka Mariusz Saksofon
16. Leszczyńska Urszula Fortepian
17. Monastyrska Magdalena Wiolonczela
18. Rybak Joanna Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1984/1985
1. Cichoń Anna Fortepian
2. Dziwura Sylwester Fortepian
3. Grądzka Anna Fortepian
4. Gruszka Wojciech Skrzypce
5. Iwanicka Alicja Fortepian
6. Jabłońska Ewa Fortepian
7. Kępowicz Michał  Skrzypce
8. Kniaziowski Andrzej Fortepian
9. Lizut Małgorzata Fortepian
10. Łojewski Paweł Fortepian
11. Matuszak Mariusz Fortepian
12. Naworol Elżbieta Fortepian
13. Niewiadomski Piotr Skrzypce
14. Ołtarzewska Justyna Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1985/1986
1. Bielecka Sławomira Fortepian
2. Ćwik Artur Skrzypce
3. Curyło Krzysztof Skrzypce
4. Czarosław Kinga Fortepian
5. Chmielewska Małgorzata Fortepian
6. Dybowska Magdalena Fortepian
7. Dudziński Michał Skrzypce
8. Hubala Bernarda Skrzypce
9. Jarosławska Beata Akordeon
10. Kawa Piotr Akordeon
11. Karpińska Joanna Skrzypce
12. Kopaczyńska Agnieszka Fortepian
13. Kijek Andrzej Skrzypce
14. Kostrubiec Małgorzata Fortepian
15. Mazurek Artur Skrzypce
16. Mazurek Iwona Wiolonczela
17. Maziarka Mariusz Akordeon
18. Monastyrski Andrzej Skrzypce
19. Monastyrski Marcin Fortepian
20. Pradyszczuk Ewa Flet
21. Przytuła Jan Wiolonczela
22. Raduj Sebastian Fortepian
23. Sędłak Marzena Skrzypce
24. Szajnoga Robert Akordeon
25. Szczepański Piotr Fortepian
26. Szczygieł Agnieszka Fortepian
27. Szlaska Justyna Fortepian
28. Wszoła Łucja Fortepian
29. Wyszyński Piotr Fortepian
30. Żybura Robert Fortepian
31. Dziubińska Anna Wiolonczela
32. Goraj Arkadiusz Perkusja
33. Grela Piotr Gitara
34. Gorszczaryk Sebastian Akordeon
35. Chłodny Piotr Akordeon
36. Kijek Andrzej Wiolonczela
37. Michniewicz Jarosław Akordeon
38. Orłow Rafał Gitara
39. Pańczyk Joanna Gitara
40. Parczała Marian Akordeon
41. Różański Dariusz Akordeon
42. Sowa Anna Wiolonczela
43. Kułaj Marta Wiolonczela
44. Zatyka Ewa Fortepian
45. Żołnierczuk Bożena Fortepian
: powrót do góry :
(w roku szkolnym 1986/1987 nie było absolwentów)
ROK SZKOLNY 1987/1988
1. Burda Joanna Skrzypce
2. Czerwieniec Edyta Fortepian
3. Dudziński Damian Fortepian
4. Flis Krzysztof Akordeon
5. Franaszczuk Robert Skrzypce
6. Gontarz Edyta Skrzypce
7. Gryciak Edyta Skrzypce
8. Iwanicka Magdalena Fortepian
9. Jurgielewicz Piotr Akordeon
10. Jargieło Mirosława Skrzypce
11. Jaśkowska Magdalena Skrzypce
12. Kanikuła Dorota Fortepian
13. Kawa Małgorzata Skrzypce
14. Kiełbasa Teresa Skrzypce
15. Koczułap Piotr Akordeon
16. Kostecki Tomasz Fortepian
17. Nadolski Tomasz Skrzypce
18. Proć Joanna Skrzypce
19. Ulanowska Lucyna Fortepian
20. Wojtowicz Katarzyna Skrzypce
21. Zaborowski Piotr Fortepian
22. Zielińska Ewa Fortepian
23. Baraniak Adam Gitara
24. Bogdanowicz Zbigniew Akordeon
25. Cieklińska Angelika Fortepian
26. Maniuk Agnieszka Fortepian
27. Maniuk Arkadiusz Gitara
28. Niedobylska Monika Skrzypce
29. Jaworowska Iwona Gitara
30. Palonka Beata Flet
31. Skrzyńska Edyta Gitara
32. Skrzyńska Edyta Flet
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1988/1989
1. Badach Jakub Fortepian
2. Cichosz Paweł Saksofon
3. Rekiel Robert Perkusja
4. Stąsiek Anna Wiolonczela
5. Tomaszewski Rafał Perkusja
6. Wróbel Leszek Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1989/1990
1. Ćwik Aleksandra Fortepian
2. Dąbrowska Sylwia Skrzypce
3. Duławska Nelly Fortepian
4. Gancarz Arkadiusz Akordeon
5. Góra Mirosław Akordeon
6. Kanikuła Monika Fortepian
7. Kwapisz Dorota Skrzypce
8. Kućmińska Magdalena Fortepian
9. Łyś Małgorzata Fortepian
10. Maszewski Jacek Akordeon
11. Mazurek Aneta Skrzypce
12. Maciołek Bogumiła Fortepian
13. Oleksińska Justyna Fortepian
14. Piotrowski Piotr Fortepian
15. Romanowski Andrzej Akordeon
16. Sagan Mariusz Akordeon
17. Stawarski Mariusz Akordeon
18. Szewczuk Magdalena Fortepian
19. Szykuła Łukasz Fortepian
20. Tur Włodzimierz Fortepian
21. Ulanowska Barbara Skrzypce
22. Wojtasiuk Mariusz Akordeon
23. Jaworowska Beata Fortepian
24. Holko Maciej Fortepian
25. Łaszcz Joanna Wiolonczela
26. Mazurek Katarzyna Fortepian
27. Pawęzka Bożena Skrzypce
28. Reszpondek Joanna Gitara
29. Szumański Tadeusz Gitara
30. Wiatrzyk Albert Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1990/1991
1. Bachta Wojciech  Fortepian
2. Badach Justyna  Fortepian
3. Białkowska Beata Fortepian
4. Białkowska Magdalena Fortepian
5. Boczkowska Agnieszka  Fortepian
6. Ciurysek Krzysztof Akordeon
7. Danilewicz Katarzyna Fortepian
8. Dymanus Jarosław  Gitara
9. Dużyńska Katarzyna Fortepian
10. Dziwura Agnieszka Fortepian
11. Fil Zbigniew Skrzypce
12. Gęborys Beata Skrzypce
13. Gradziuk Krzysztof Perkusja
14. Jęczmionka Magdalena Fortepian
15. Jurak Anna Fortepian
16. Kalisiewicz Katarzyna Fortepian
17. Kostrubiec Anna  Skrzypce
18. Kozak Marcin Fortepian
19. Kołtun Leszek Gitara
20. Łapiński Andrzej Fortepian
21. Małczewska Ida Fortepian
22. Mudrecka Monika Fortepian
23. Oleksińska Mariola Fortepian
24. Piotrowska Jolanta Fortepian
25. Pysiewicz Joanna Fortepian
26. Prokop Małgorzata Fortepian
27. Stachyra Przemysław Fortepian
28. Szymański Piotr Akordeon
29. Banach Mirosław Akordeon
30. Bochniak Agnieszka Gitara
31. Karchut Joanna Gitara
32. Kięczkowski Piotr Gitara
33. Król Aneta Fortepian
34. Trusek Joanna Flet
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1991/1992
1. Baran Joanna Fortepian
2. Bortacka Ewa Fortepian
3. Brzezińska Joanna Fortepian
4. Duławska Klaudia Fortepian
5. Dziura Edyta Fortepian
6. Fik Sylwia Gitara
7. Fulara Agnieszka Fortepian
8. Gańczak Iwona Fortepian
9. Gorczyca Bartosz Perkusja
10. Gruszka Ewa Fortepian
11. Haber Michał Akordeon
12. Herbin Piotr Fortepian
13. Kołodziejczyk Ewa Fortepian
14. Lewandowska Agnieszka Fortepian
15. Lewandowski Maciej Akordeon
16. Miroszczuk Adam Akordeon
17. Mogielnicka Agnieszka Fortepian
18. Moskal Beata Fortepian
19. Pilip Aleksandra Fortepian
20. Pyś Małgorzata Fortepian
21. Roch Małgorzata Fortepian
22. Stachyra Elżbieta Fortepian
23. Swatowski Grzegorz Wiolonczela
24. Swacha Grzegorz Wiolonczela
25. Śnieżko Piotr Fortepian
26. Typiak Aleksandra Skrzypce
27. Zaborowski Wojciech  Fortepian
28. Brzozowski Tomasz Akordeon
29. Gardziel Monika Fortepian
30. Jurzysta Agnieszka Fortepian
31. Kotliński Sebastian Akordeon
32. Kowalik Agnieszka Fortepian
33. Matuszewska Katarzyna Flet
34. Mogielnicka Ewa Gitara
35. Piróg Beata Fortepian
36. Malczenko Małgorzata Gitara
37. Świca Marta Flet
38. Zalewski Sławomir  Trąbka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1992/1993
1. Adamczuk Piotr Skrzypce
2. Adryańczyk Krystian Akordeon
3. Bałakut Sylwia Fortepian
4. Bodziacki Jarosław Skrzypce
5. Brumat Riccardo Skrzypce
6. Ćwik Marta Skrzypce
7. Dudek Krzysztof Fortepian
8. Kisiel Agnieszka Skrzypce
9. Matlak Anna Skrzypce
10. Piróg Michał Skrzypce
11. Piwko Katarzyna Skrzypce
12. Puszkarski Rafał Akordeon
13. Pyś Magdalena Skrzypce
14. Repecka Anna Fortepian
15. Repeć Elżbieta Fortepian
16. Słupski Sebastian Perkusja
17. Stopa Elżbieta Skrzypce
18. Swacha Tomasz Skrzypce
19. Szelezin Marcin Fortepian
20. Szewczuk Marcin Gitara
21. Ustienny Magdalena Fortepian
22. Wiatrzyk Łukasz Gitara
23. Zagórowska Magdalena Fortepian
24. Zielińska Anna Fortepian
25. Zielińska Ewa Skrzypce
26. Żukowicz Beata Fortepian
27. Żołnierczuk Bernarda Fortepian
28. Beda Katarzyna Gitara
29. Biłant Aleksandra Wiolonczela
30. Drzewiecka Renata Gitara
31. Jachtoma Edyta Fortepian
32. Jamroż Agnieszka  Gitara
33. Janiczek Zofia Fortepian
34. Karpińska Kinga Gitara
35. Król Katarzyna Flet
36. Legieć Anna Fortepian
37. Letnianczyn Paweł  Skrzypce
38. Łygas Mariusz Gitara
39. Milanowska Blanka Gitara
40. Nizioł Katarzyna Flet
41. Palonka Elżbieta Flet
42. Pominkiewicz Agnieszka Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1993/1994
1. Bartnik Joanna Fortepian
2. Blonka Monika Skrzypce
3. Chudziak Joanna Skrzypce
4. Ciechanowicz Monika Fortepian
5. Cisło Iwona Fortepian
6. Czubara Karol Akordeon
7. Dąbski Michał  Fortepian
8.  Dudek Anna Fortepian
9. Gil Joanna Skrzypce
10. Greszta Elżbieta Fortepian
11. Grosman Marta Fortepian
12. Gustaw Małgorzata Wiolonczela
13. Kalisiewicz Agnieszka Fortepian
14. Krupa Wojciech  Gitara
15. Leśniak Joanna Fortepian
16. Malec Katarzyna Wiolonczela
17. Marczyńska Anna Fortepian
18. Mastalerz Joanna Skrzypce
19. Mika Konrad Akordeon
20. Nadolski Michał  Fortepian
21. Oleszko Anna Fortepian
22. Opiela Sylwia Fortepian
23. Pietroń Tomasz Fortepian
24. Pilszczek Marcin Fortepian
25. Piłat Piotr Akordeon
26. Pośnik Agnieszka Skrzypce
27. Puchacz Justyna Gitara
28. Rybak Renata Fortepian 
29. Siwczuk Anna Fortepian
30. Skibińska Edyta Fortepian
31. Skóra Bartosz Fortepian
32. Surmacz Anna Fortepian
33. Szałacha Karol Gitara
34. Szumańska Anna Fortepian
35. Szymanik Marta Fortepian
36. Wichlaj Radosław Akordeon
37. Bartnik Hubert Fortepian
38. Burda Marek Perkusja
39. Daszuta Paweł Perkusja
40. Gontarz Rafał Perkusja
41. Jamroż Robert Trąbka
42. Kniaź Joanna Gitara
43. Krawczuk Robert Gitara
44. Łuczka Piotr Klarnet
45. Madyniak Krzysztof Perkusja
46. Mazurkiewicz Tomasz Flet
47. Nowak Marcin Flet
48. Pasieczny Marek Gitara
49. Szewera Aleksandra Flet
50. Tymura Katarzyna Wiolonczela
51. Wachowicz Rajmund Flet
52. Zabłocki Paweł Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1994/1995
1. Drzewiński Jakub Gitara
2. Garbaty Anna Flet
3. Gazda Sylwester Saksofon
4. Ignas Magdalena Wiolonczela
5. Kozyra Agata Fortepian
6. Korona Jacek Flet
7. Kwika Monika  Flet
8. Łysakowski Marek Gitara
9. Malec Arkadiusz Klarnet
10. Mazurkiewicz Jacek Akordeon
11. Nowosad Iwona Flet
12. Parnicka Maria Flet
13. Sendłak Arkadiusz Akordeon
14. Wach Katarzyna Wiolonczela
15. Wójtowicz Arkadiusz Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1995/1996
1. Bartnik Łukasz Skrzypce
2. Bednarska Joanna Skrzypce
3. Chudziak Ewelina Skrzypce
4. Czajkowska Anna Skrzypce
5. Garbaty Małgorzata Skrzypce
6. Górska Justyna Skrzypce
7. Hurkała Ewa Fortepian
8. Kapłon Tomasz Fortepian
9. Kozyra Anna Fortepian
10. Krukowska Kinga Fortepian
11. Krupa Anna Fortepian
12. Krzywda Katarzyna Skrzypce
13. Liwińska Karolina Fortepian
14. Liwińska Katarzyna Skrzypce
15. Ludian Marlena Skrzypce
16. Łysiak Rajmund Gitara
17. Mastyło Paulina Skrzypce
18. Obst Agnieszka Skrzypce
19. Piwko Agnieszka Fortepian
20. Sałamacha Magdalena Skrzypce
21. Skóra Michał  Skrzypce
22. Słupski Robert Skrzypce
23. Smyk Ewelina Fortepian
24. Stopa Michał Fortepian
25. Tomaszewska Izabela Fortepian
26. Wicha Agata Fortepian
27. Zwolan Magdalena Skrzypce
28. Babiarz Justyna Flet
29. Borek Magdalena Wiolonczela
30. Czapka Radosław Akordeon
31. Dorociński Bartłomiej Akordeon
32. Dyrkacz Diana Wiolonczela
33. Dziwulski Marcin Akordeon
34. Gil Magdalena Wiolonczela
35. Karwan Luiza Fortepian
36. Kołtun Marek Akordeon
37. Kwieciński Andrzej Akordeon
38. Łaszkiewicz Katarzyna Wiolonczela
39. Mazurek Aleksandra Flet
40. Rachwald Natalia Wiolonczela
41. Tutka Magdalena Gitara
42. Tuz Dominika Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1996/1997
1. Bastian Magdalena Fortepian
2. Brzezińska Marta Fortepian
3. Dorocińska Agnieszka Skrzypce
4. Gomułka Michał Fortepian
5. Hasiec Andrzej Akordeon
6. Jarosz Anna Fortepian
7. Jaszczak Łukasz Akordeon
8. Kaźmierczak Mira Wiolonczela
9. Kościk Aleksandra Skrzypce
10. Krukowski Bartłomiej  Wiolonczela
11. Lisak Dobrawa Skrzypce
12. Liwiński Mateusz Gitara
13. Niderla Anna Fortepian
14. Pomorska Dominika Skrzypce
15. Reszpondek Michał Fortepian
16. Sitarski Łukasz Gitara
17. Stefanik Agnieszka Gitara
18. Szelezin Maciej Skrzypce
19. Świątkiewicz Konrad Perkusja
20. Tarłowska Anna Skrzypce
21. Tulej Mariusz Akordeon
22. Dyjak Małgorzata Flet
23. Dziwura Sylwia Gitara
24. Leszczyńska Ewelina Wiolonczela
25. Łaszkiewicz Bartosz Klarnet
26. Nowosad Paweł Wiolonczela
27. Polański Łukasz Gitara
28. Sokołowski Karol Trąbka
29. Szostek Sylwia Gitara
30. Szwajkowski Michał Saksofon
31. Zabłocki Jacek Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1997/1998
1. Dudziński Kajetan Fortepian
2. Gargol Katarzyna Fortepian
3. Grzesik Izabela Fortepian
4. Kaczmarski Tomasz Skrzypce
5. Kapłon Ewa Fortepian
6. Kapłon Małgorzata Skrzypce
7. Kłonica Ewa Fortepian
8. Korona Dariusz Perkusja
9. Kwarciana Agnieszka Fortepian
10. Murmydłowski Radosław Fortepian
11. Nowak Iwona Altówka
12. Ogiński Michał Skrzypce
13. Sasyn Ludwika Skrzypce
14. Sokolińska Anna Skrzypce
15. Sosnówka Beata Skrzypce
16. Swacha Karolina Skrzypce
17. Szumański Andrzej Gitara
18. Winiarski Tomasz Puzon
19. Adamczuk Tomasz Gitara
20. Czuwara Paweł Klarnet
21. Ferens Mateusz Gitara
22. Grabarczuk Katarzyna Wiolonczela
23. Gradziuk Jakub Saksofon
24. Lebik Agnieszka Wiolonczela
25. Makieła Agata Fortepian
26. Martyniuk Dawid Flet
27. Mazur Adam Saksofon
28. Pakuła Andrzej Trąbka
29. Sabalska Katarzyna Fortepian
30. Skóra Nina Gitara
31. Skrzyńska Karolina Flet
32. Słota Marcin Klarnet
33. Starzewska Aldona Wiolonczela
34. Szwajkowski Paweł Trąbka
35. Winiarski Łukasz Akordeon
36. Wołyniec Monika Wiolonczela
37. Wróbel Paweł Puzon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1998/1999
1. Borek Agnieszka Fortepian
2. Czuwara Aneta Akordeon
3. Dudzińska Seweryna Fortepian
4. Figura Małgorzata Wiolonczela
5. Kołtun Agata Fortepian
6. Koska Aleksandra Fortepian
7. Krajewski Bartłomiej Skrzypce
8. Kucharska Karolina Fortepian
9. Kuczmowska Małgorzata Skrzypce
10. Kudełko Marek  Gitara
11. Ludian Iwona  Fortepian
12. Matejek Piotr Fortepian
13. Paluch Kamil Skrzypce
14. Paszt Natalia Fortepian
15. Podoba Marta Fortepian
16. Puzio Katarzyna Skrzypce
17. Siwczuk Jarosław Perkusja
18. Stopa Magdalena  Skrzypce
19. Trąba Magdalena Skrzypce
20. Walotek Aleksandra Fortepian
21. Waśko Anna Fortepian
22. Bartoń Michał Klarnet
23. Czeczko Justyna Flet
24. Dąbrowska Eliza Flet
25. Duras Bartłomiej Fortepian
26. Franczuk Andrzej Akordeon
27. Gazda Magdalena Flet
28. Greszta Sylwia Flet
29. Jędzura Aleksandra Gitara
30. Łęcki Kamil Gitara
31. Michoński Piotr Fortepian
32. Mosek Monika Flet
33. Ożga Łukasz Akordeon
34. Podolak Andrzej Puzon
35. Świder Diana Gitara
36. Tyrka Arkadiusz Kontrabas
37. Woźnica Marlena Flet
38. Czerwieniec Michał Klarnet
39. Denkiewicz Arkadiusz Trąbka
40. Jaroszyńska Iwona Róg
41. Magryta Bartłomiej Trąbka
42. Niedziela Monika Róg
43. Niedziela Tomasz Puzon
44. Popławska Kamila Flet
45. Rzeźniak Natalia Flet
46. Zygmunt Joanna Flet
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1999/2000
1. Bastian Krzysztof Skrzypce
2. Buczek Joanna Skrzypce
3. Czajkowska Magdalena Fortepian
4. Dawid Mateusz Akordeon
5. Gruszkiewicz Magdalena Skrzypce
6. Gwarnicki Wojciech Fortepian
7. Jasińska Barbara Fortepian
8.  Kogut Dagmara Fortepian
9. Kolasińska Anna Fortepian
10. Kula Małgorzata Fortepian
11. Lipska Aleksandra Skrzypce
12. Maikowski Daniel Fortepian
13. Maikowska Magdalena Fortepian
14. Martyniuk Arkadiusz Wiolonczela
15. Mazurek Tomasz Trąbka
16. Mokrosz Ewelina Skrzypce
17. Piskor Kamil Akordeon
18. Seń Mikołaj Skrzypce
19. Tomaszewski Maciej Skrzypce
20. Tymura Mateusz Fortepian
21. Żmijewska Katarzyna Fortepian
22. Baraniak Bartłomiej Saksofon
23. Bednarz Tomasz Saksofon
24. Bondyra Tomasz Perkusja
25. Komisarczuk Anna Perkusja
26. Leśniak Dorota Flet
27. Łysiak Ewa Fortepian
28. Maziarczyk Aleksandra Flet
29. Mazurek Kajetan Klarnet
30. Winiarski Piotr Trąbka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2000/2001
1. Adamczuk Agata Fortepian
2. Bartnik Andrzej Perkusja
3. Dyrkacz Iwona Skrzypce
4. Hałasa Daniel Wiolonczela
5. Hasiec Marta Skrzypce
6. Herda Joanna Fortepian
7. Kalinowska Katarzyna Skrzypce
8. Kot Monika Fortepian
9. Kucharska Magdalena Skrzypce
10. Lewicka Karolina Fortepian
11. Łyś Sarah Fortepian
12. Niderla Agnieszka Skrzypce
13. Pachla Anna Wiolonczela
14. Pieniak Michał Flet
15. Pieniak Piotr Klarnet
16. Piłat Tomasz Skrzypce
17.  Różański Piotr Fortepian
18. Tokarz Anita Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2001/2002
1. Basiak Marcin Akordeon
2. Ciurysek Rafał Akordeon
3. Czochra Rafał Akordeon
4. Dziaduszek Marta Wiolonczela
5. Franczak Joanna Gitara
6. Goraj Aleksandra Skrzypce
7. Górski Rafał Fortepian
8. Jamroż Michał Gitara
9. Jarosz Agnieszka Skrzypce
10. Kantor Karolina Fortepian
11. Kolano Hanna Fortepian
12. Kołodziejczuk Magda Fortepian
13. Kot Katarzyna Fortepian
14. Kotlińska Joanna Fortepian
15. Krulikowski Marcin Fortepian
16. Leszczyńska Anna Wiolonczela
17. Leszczyński Michał Wiolonczela
18. Lipska Paulina Fortepian
19. Łasocha Artur Akordeon
20. Nowak Monika Fortepian
21. Pakuła Przemysław Akordeon
22. Prażak Łukasz Fortepian
23. Pyś Patryk Gitara
24. Rubaj Maria Wiolonczela
25. Rzeźniak Wawrzyniec Wiolonczela
26. Sikora Aleksandra Fortepian
27. Skiba Aleksandra Fortepian
28. Sowiński Karol Gitara
29. Stelmach Marta Skrzypce
30. Szynkaruk Tomasz Wiolonczela
31. Tybulczuk Katarzyna Skrzypce
32. Waszek Dagmara Skrzypce
33. Zawiślak Katarzyna Fortepian
34. Bartoszczyk Agata Flet
35. Bednarczuk Bartłomiej  Trąbka
36. Herc Małgorzata Flet
37. Kołodziejczuk Małgorzata Wiolonczela
38. Kołodziejczuk Tomasz  Fortepian
39. Kozłowska Monika Flet
40. Lebik Tomasz Perkusja
41. Majda Anna Fortepian
42. Pulikowski Krzysztof Gitara
43. Repeć Paweł Gitara
44. Tabor Aleksandra Obój
45. Zub Monika Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2002/2003
1. Abdulla Paula Skrzypce
2. Baca Klaudia Fortepian
3. Borsuk Zygmunt Fortepian
4. Bosiak Łukasz Fortepian
5. Budzińska Dominika Gitara
6. Gałaszkiewicz Aleksandra Fortepian
7. Gancarz Aleksandra Fortepian
8. Gradziuk Aleksandra Fortepian
9. Halinowska Małgorzata Gitara
10. Halinowski Tomasz Gitara
11. Koska Natalia Fortepian
12. Kozik Tomasz Fortepian
13. Król Klaudia Fortepian
14. Kucharczyk Agnieszka Skrzypce
15. Kucharczyk Ewelina Wiolonczela
16. Kucharczyk Kinga Skrzypce
17. Kukiełka Kamil Fortepian
18. Malec Tomasz Akordeon
19. Maślany Milena Wiolonczela
20. Matejek Anna Wiolonczela
21. Nowak Małgorzata Fortepian
22. Orszewska Ewa Skrzypce
23. Panasiewicz Aleksandra Fortepian
24. Panek Wojciech Skrzypce
25. Perzyńska Diana Fortepian
26. Płocharz Magdalena Fortepian
27. Sak Aleksandra Fortepian
28. Samborska Alicja Fortepian
29. Stefański Paweł Fortepian
30. Stopa Krzysztof Skrzypce
31. Szewczyk Katarzyna Fortepian
32. Szewczyk Paweł Skrzypce
33. Szubtarski Michał Gitara
34. Szura Karolina Wiolonczela
35. Tkaczyk Agnieszka Fortepian
36. Wasiak Maciej Skrzypce
37. Waśko Monika Fortepian
38. Baraniak Aleksandra Flet
39. Bondyra Paulina Wiolonczela
40. Brodaczewska Ewelina Flet
41. Czyżyk Damian Gitara
42. Fusiarz Aleksandra Flet
43. Jamroz Magdalena Wiolonczela
44. Kopańska Agnieszka Perkusja
45. Kukiełka Mateusz Akordeon
46. Lizak Joanna Róg
47. Misiuta Kasjana Wiolonczela
48. Nowosad Katarzyna Skrzypce
49. Stępniak Maciej Trąbka
50. Zań Aneta Gitara
51. Żuk Radosław Trąbka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2003/2004
1. Bednarz Mateusz Gitara
2. Chruścińska Sonia Gitara
3. Chwieralska Antonina Skrzypce
4. Chwieralski Krzysztof Gitara
5. Czępińska Paula Skrzypce
6. Ducher Magdalena Wiolonczela
7. Galarda Paweł Skrzypce
8. Gałaszkiewicz Joanna Skrzypce
9. Gałaszkiewicz Katarzyna Fortepian
10. Greszta Katarzyna Fortepian
11. Kondraciuk Kamila Skrzypce
12. Kościk Agata Fortepian
13. Kubiszyn Bartłomiej Fortepian
14. Kułaj Marta Skrzypce
15. Lisiczyńska Iga Gitara
16. Lubaszewski Kamil Róg
17. Łukaszyk Sebastian Fortepian
18. Malec Adrian Akordeon
19. Marczuk Łucja Fortepian
20. Nogas Marta Wiolonczela
21. Sasyn Wojciech Fortepian
22. Skórka Joanna Fortepian
23. Szewc Marcin Akordeon
24. Szykuła Aleksandra Fortepian
25. Tchórz Agnieszka Fortepian
26. Wiśniewska Dorota Fortepian
27. Zielonka Kamila Fortepian
28. Żółtak Damian Fortepian
29. Antoniewicz Weronika Obój
30. Celiński Damian Klarnet
31. Cofała Diana Gitara
32. Dołgań Mariola Obój
33. Kłosińska Justyna Flet
34. Kniaź Paweł Róg
35. Król Agnieszka Wiolonczela
36. Pupiec Anna Wiolonczela
37. Pupiec Marcin Gitara
38. Pupiec Paula Akordeon
39. Smyk Sebastian Klarnet
40. Stanibuła Paweł Perkusja
41. Szewera Tomasz Fortepian
42. Zwolan Łukasz Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2004/2005
1. Bauer Aleksandra Skrzypce
2. Białowolski Tomasz Fortepian
3. Bojar Sylwia Fortepian
4. Cybura Angelika Fortepian
5. Gregorowicz Agata Fortepian
6. Gregorowicz Michał Skrzypce
7. Kazidróg Adriana Skrzypce
8. Kot Magdalena Fortepian
9. Kuczmowski Jan Gitara
10. Kutnik Agata Fortepian
11. Nosalska Katarzyna Wiolonczela
12. Nowak Paulina Fortepian
13. Pieczykolan Marcelina Fortepian
14. Sobczak Bartłomiej Fortepian
15. Staniaszek Katarzyna Fortepian
16. Stopa Mieczysław Fortepian
17. Wilkołazka Katarzyna Skrzypce
18. Zwolak Karolina Fortepian
19. Chilewicz Marek Róg
20. Chwiejczak Aleksandra Wiolonczela
21. Cios Aleksandra Flet
22. Dziwura Sebastian Perkusja
23. Iwanicki Jakub Gitara
24. Kalinowska Ewa Gitara
25. Kicińska Magdalena Gitara
26. Kusier Kamil Klarnet
27. Łęcki Andrzej Gitara
28. Małysz Anna Wiolonczela
29. Oktaba Daniel Saksofon
30. Pulikowska Anna Gitara
31. Radliński Bartłomiej Trąbka
32. Sokołowski Gerard Róg
33. Tutka Marek Kontrabas
34. Zańko Paula Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2005/2006
1. Budzyńska Monika Skrzypce
2. Głowala Anna Skrzypce
3. Gorzkiewicz Kamila Fortepian
4. Grabowska Kinga Fortepian
5. Gruszkiewicz Katarzyna Skrzypce
6. Grzelaczyk Marta Skrzypce
7. Juszczak Agnieszka Skrzypce
8. Kawecka Julia Fortepian
9. Łata Magdalena Fortepian
10. Łój Damian Fortepian
11. Maciąg Maciej  Gitara
12. Pyś Joanna Fortepian
13. Sowa Patrycja Fortepian
14. Stelmach Elżbieta Fortepian
15. Tybulczuk Gabriela Skrzypce
16. Tyszko Paulina Skrzypce
17. Wilkołazki Rafał Klarnet
18. Zwolan Aleksandra Wiolonczela
19. Zwolan Bartosz Fortepian
20. Ferenc Paulina Flet
21. Gmyz Joanna Akordeon
22. Magryta Sandra Skrzypce
23. Mazur Patryk Saksofon
24. Mierzwa Agnieszka Flet
25. Olszewska Dorota Flet
26. Pachla Ewelina Wiolonczela
27. Pachla Monika Gitara 
28. Pyś Kamil Perkusja
29. Psztyć Marcin Gitara
30. Repeć Maja Gitara
31. Skotarski Łukasz Klarnet
32. Sikora Weronika Wiolonczela
33. Szewczyk Joanna Fortepian
34. Waszczuk Jakub Perkusja
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2006/2007
1. Adamczyk Tomasz Saksofon 
2. Gałan Tomasz Skrzypce
3. Juszczak Bartłomiej Trąbka 
4. Karwowska Emilia Fortepian
5. Kozłowska Iga Gitara 
6. Machała Alicja Wiolonczela 
7. Magryta Agata Skrzypce
8. Majewski Konrad Trąbka
9. Michalik Maksymilian Gitara 
10. Pióro Patrycja Flet 
11. Saliu Arian Saksofon
12. Surmacz Bożena Skrzypce 
13. Szpyra Angelika Wiolonczela 
14. Winiarz Aleksandra Obój 
15. Wnuk Jarosław Gitara 
16. Wnuk Justyna Skrzypce
17. Wnuk Magdalena Wiolonczela 
18. Batorska Aleksandra Fortepian
19. Bednarczuk Agata Skrzypce 
20. Bochniak Damian Fortepian
21. Bojar Katarzyna Fortepian 
22. Czubacka Małgorzata Skrzypce
23. Gleń Katarzyna Wiolonczela
24. Góreczna Aleksandra Fortepian
25. Hoduń Anna Skrzypce
26. Krasoń Weronika Skrzypce
27. Kudełko Klaudia Fortepian 
28. Kuropaś Adrianna Wiolonczela  
29. Łysiak Magdalena Fortepian 
30. Magryta Żaneta Wiolonczela
31. Młynarska Patrycja Skrzypce 
32. Nowak Paweł Fortepian
33. Piłat Wojciech Fortepian
34. Skowyra Ewelina Fortepian 
35. Szajnoga Aleksandra Fortepian 
36. Tyrka Anna Fortepian 
37. Wigłasz Aneta Fortepian
38. Zygmunt Bartłomiej Skrzypce
39. Zygmunt Jakub Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2007/2008
1. Chodacki Marcin Akordeon 
2. Choduń Adrian Fortepian
3. Czerski Jakub Fortepian
4. Dziwura Mateusz Gitara
5. Filipek Paulina Fortepian
6. Gil Tomasz Fortepian
7. Kołodziejczuk Bartosz Skrzypce
8. Kulasza Joanna Fortepian
9. Namroży Sylwia Skrzypce
10. Pieniak Karol Wiolonczela
11. Sobczuk Łukasz Perkusja
12. Sołowiej Ewelina Skrzypce 
13. Szostek Natalia Fortepian
14. Tryczyńska Agnieszka Fortepian
15. Wojczuk Aleksandra Skrzypce
16. Zięba Bartosz Gitara
17. Zwolak Mateusz Perkusja
18. Adamczyk Mateusz Akordeon
19. Dutka Maciej Gitara 
20. Kleban Grzegorz Fortepian
21. Kusiak Magdalena Wiolonczela
22. Kusiak Marta Flet
23. Malon Magdalena Fortepian
24. Momot Marcin Gitara
25. Płocharz Małgorzata Fortepian
26. Pokrzywa Martyna Gitara
27. Semeniuk Samuel Skrzypce
28. Sadło Michał Gitara 
29. Smyk Alicja Flet
30. Syta Michał Perkusja
31. Wróblewski Rafał Saksofon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2008/2009
1. Bajwoluk Karolina Fortepian
2. Czausz Martyna Skrzypce
3. Dudek Joanna Skrzypce
4. Garbuz Ewa Fortepian
5. Gomułka Magdalena Fortepian
6. Kaczmarska Joaanna Skrzypce
7. Kondraciuk Karolina Gitara
8. Kukiełka Justyna Gitara
9. Makowska Kinga Skrzypce
10. Mazur Adriana Gitara
11. Pawelec Izabela Skrzypce
12. Piasecka Patrycja Fortepian
13. Redas Michał Akordeon
14. Stroczyńska Daria Skrzypce
15. Tur Szymon Fortepian
16. Wojtas Magdalena Fortepian
17. Zwolan Magdalena Skrzypce
18. Bałabuch Kinga Fortepian
19. Białowolski Krzysztof Saksofon
20. Ćwik Karolina Kontrabas
21. Greszta Sylwia Róg
22. Jarosz Marcin Gitara
23. Kot Karolina Skrzypce
24. Krempla Katarzyna Gitara
25. Kyc Martyna Flet
26. Leśniak Jerzy Altówka
27. Łagowska Klaudia Altówka
28. Łagowski Kamil Saksofon
29. Majda Gabriela Fortepian
30. Mazur Ewelina Gitara
31. Mikuła Karolina Flet
32. Paszt Bartłomiej Róg
33. Petryk Jan Puzon
34. Przekociński Daniel Trąbka
35. Sołowiej Joanna Wiolonczela
36. Sołowiej Marcin Klarnet
37. Tokarz Dominik Akordeon
38. Winnik Ariette Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2009/2010
1. Dołomisiewicz Diana Fortepian
2. Dziuba Anna Fortepian
3. Galant Karolina Wiolonczela
4. Herbin Joanna Fortepian
5. Juszczak Katarzyna Fortepian
6. Kiełbińska Kinga Fortepian
7. Kleban Gabriela Skrzypce
8. Kunicka Zuzanna Skrzypce
9. Łysiak Anna Gitara
10. Łysiak Katarzyna Fortepian
11. Michońska Patrycja Wiolonczela
12. Puławska Aneta Fortepian
13. Rabiega Jan Skrzypce
14. Sadło Martyna Skrzypce
15. Sowa Sylwia Skrzypce
16. Tarnawska Kamila Fortepian
17. Tyburska Aleksandra Fortepian
18. Chmiel Julita Gitara
19. Ćwierz Klaudia Gitara
20. Dyrda Rafał Akordeon
21. Jagoda Joanna Altówka
22. Kozłowska Justyna Altówka
23. Krasoń Krzysztof Perkusja
24. Kuryło Damian Akordeon
25. Machałek Piotr Puzon
26. Pastuszak Aleksandra Fortepian
27. Przekocińska Aleksandra Altówka
28. Sanocki Paweł Akordeon
29. Solski Marcin Waltornia
30. Tarłowska Magdalena Fortepian
31. Zgnilec Krzysztof Puzon
32. Zwolan Maciej Perkusja
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2010/2011
1. Bodys Konrad Gitara
2. Chwiejczak Maria Wiolonczela
3. Ciapińska Justyna Gitara
4. Dudzik Joanna Wiolonczela
5. Duras Zuzanna Wiolonczela
6. Kuczyńska Agata Skrzypce
7. Kuropaś Sebastian Fagot
8. Kuźma Michał Trąbka
9. Lupa Agata Flet
10. Lupa Wojciech Trąbka
11. Machajska Patrycja Gitara
12. Mechowska Maja Wiolonczela
13. Moskwa Jakub Wiolonczela
14. Molas Sylwia Wiolonczela
15. Momot Ewa Skrzypce
16. Nieć Paulina Klarnet
17. Popowicz Karolina Klarnet
18. Samulak Joanna Obój
19. Skóra Kamila Wiolonczela
20. Sokołowska Edyta Obój
21. Szostak Katrzyna Skrzypce
22. Śmiałko Michał Gitara
23. Sołoducha Michał Puzon
24. Świstowska Magdalena Wiolonczela
25. Walas Klaudia Skrzypce
26. Wójtowicz Kinga Flet
27. Antoniewicz Anita Skrzypce
28. Bartosiak Joanna Flet
29. Gmiterek Karolina Fortepian
30. Greszta Michał Fortepian
31. Jezierska Agnieszka Fortepian
32. Kolaja Klaudia Fortepian
33. Kowalczyk Dagmara Skrzypce
34. Krempla Justyna Skrzypce
35. Łagowska Monika Skrzypce
36. Łyp Diana Fortepian
37. Ługowski Igor Fortepian
38. Majewska Zuzanna Fortepian
39. Młynarski Szymon Skrzypce
40. Niedźwiedź Ewelina Gitara
41. Palonka Aleksandra Fortepian
42. Penk Magda Gitara
43. Sachajko Joanna Fortepian
44. Sachajko Zuzanna Fortepian
45. Świder Maja Skrzypce
46. Tarnawska Zuzanna Fortepian
47. Vidal Farion Anna Mar Skrzypce
48. Wigłasz Martyna Skrzypce
49. Wodyk Klaudia Skrzypce
50. Ziemiński Miłosz Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2011/2012
1. Adamczuk Ada Flet
2. Bas Michał Trąbka
3. Bednarz Przemysław Perkusja
4. Biskupska Agata Gitara
5. Bubiłek Anna Gitara
6. Bzówka Bartlomiej Gitara
7. Czujkowska Angelika Fortepian
8. Cwierz Michał Gitara
9. Dawid Bartłomiej Skrzypce
10. Dobrut Szymon Wiolonczela
11. Dubel Robert Gitara
12. Dyrda Mirela Gitara
13. Dziewulski Mateusz Skrzypce
14. Gąska Kinga Gitara
15. Gil Michał Gitara
16. Głąb Magdalena Wiolonczela
17. Gontarz Anna Gitara
18. Gontarz Elżbieta Fortepian
19. Grosman Jan Klarnet
20. Grzesiuk Wiktor Gitara
21. Gura Alicja Fortepian
22. Hałasa Szymon Puzon
23. Kapera Grzegorz Saksofon
24. Madyniak Jakub Fortepian
25. Mazurek Tomasz Trąbka
26. Mielniczek Jakub Fortepian
27. Mielnik vel Mlonek Tomasz Gitara
28. Mikulski Piotr Puzon
29. Monastyrska Dorota Wiolonczela
30. Mróz Adriana Fortepian
31. Nurzyński Wiktor Fortepian
32. Parol Aleksandra Wiolonczela
33. Pieczykolan Agata Skrzypce
34. Płocharz Michał Fortepian
35. Poprawa Przemysław Fortepian
36. Samborski Piotr Fortepian
37. Samborska Wiktoria Skrzypce
38. Serafin Daria Wiolonczela
39. Stopa Konrad Gitara
40. Strach Natalia Fortepian
41. Surmacz Aleksander Fortepian
42. Szerstjuk Wronika Skrzypce
43. Tarłowski Marcin Fortepian
44. Teresinska Alicja Fortepian
45. Turczyn Natalia Saksofon
46. Urban Magdalena Altówka
47. Wołoch Karolina Skrzypce
48. Wyszyński Wiktor Perkusja
49. Zdybel Justyna Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2012/2013
1. Antonow Mateusz Fortepian
2. Baraniak Michal Fortepian
3. Chmiel Filip Skrzypce
4. Cios Gabriela Wiolonczela
5. Czausz Dominika Flet
6. Czerwonka Aleksandra Altówka
7. Florek Dawid Puzon
8. Główka Patrycja Wiolonczela
9. Góźdź Karolina Klarnet
10. Greszta Agnieszka Flet
11. Grzesiuk Aleksandra Skrzypce
12. Kondraciuk Marcin Akordeon
13. Konopka Małgorzata Klarnet
14. Kot Alicja Wiolonczela
15. Krupa Karol Fortepian
16. Krupa Olga Skrzypce
17. Kunicki Bartosz Skrzypce
18. Kuśmierz Paulina Wiolonczela
19. Łagowski Krzysztof Trąbka
20. Magiera Andrzej Fortepian
21. Mazurek Agnieszka Fortepian
22. Moskwa Szymon Kontrabas
23. Nowak Kacper Wiolonczela
24. Orszewska Alicja Skrzypce
25. Palonka Agnieszka Klarnet
26. Pisarczyk Róża Fortepian
27. Proć Roksana Obój
28. Przytuła Iga Róg
29. Puławska Michalina Flet
30. Pyś Mieszko Wiolonczela
31. Radliński Kacper Fortepian
32. Romaszko Kacper Akordeon
33. Rozmus Arkadiusz Fortepian
34. Różycki Karol Perkusja
35. Samulak Marek Puzon
36. Sarzyńska Klaudia Fortepian
37. Siwiło Joanna Saksofon
38. Starmach Lena Gitara
39. Szałacha Weronika Flet
40. Szewc Grzegorz Gitara
41. Tarajko Patryk Puzon
42. Wnuk Aleksandra Skrzypce
43. Wolska Magdalena Fortepian
44. Złomańczuk Michał Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2013/2014
1. Bachta Cyprian Fortepian
2. Bakun Aleksandra Wiolonczela
3. Barnowska Zofia Skrzypce
4. Bednarz Wiktoria Skrzypce
5. Ciapiński Przemysław Akordeon
6. Czerniak Karolina Gitara
7. Ćwikła Adam Trąbka
8. Jagielski Michał Fortepian
9. Jordan Michał Puzon
10. Kapuśniak Dominika Skrzypce
11. Kiełbińska Łucja Skrzypce
12. Kisiak Karolina Fortepian
13. Kolano Klaudia Flet
14. Korona Zuzanna Fortepian
15. Kowalczuk Diana Wiolonczela
16. Kowalik Jakub Fortepian
17. Kozak Szymon Fortepian
18. Lewkowicz Natalia Fortepian
19. Łasocha Emil Fortepian
20. Majer Julia Skrzypce
21. Marczuk Karol Tuba
22. Pawluk Paulina Saksofon
23. Pochylczuk Michał Fortepian
24. Proć Bartłomiej Akordeon
25. Rams Kinga Fortepian
26. Rogala Natalia Skrzypce
27. Sagan Mateusz Klarnet
28. Sawińska Natalia Flet
29. Skowyra Mateusz Akordeon
30. Strzałka Jakub Tuba
31. Studnicki Kacper Fortepian
32. Surmacz Justyna Skrzypce
33. Szałacha Julia Fortepian
34. Wojcik Patryk Trąbka
35. Wszoła Wojciech Saksofon
36. Wydmański Marcin Fortepian
37. Zaremba Klaudia Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2014/2015
1. Bonyra Karol Saksofon
2. Bondyra Wojciech Gitara
3. Branecki Grzegorz Perkusja
4. Chmiel Karol Fortepian
5. Dorn Maksymilian Fortepian
6. Drewniak Aleksandra Róg
7. Gałek Magdalena Kontrabas
8. Góra Aleksandra Fortepian
9. Górski Radosław Akordeon
10. Greszta Magdalena Fortepian
11. Gryn Aleksandra Flet
12. Jankowska Olga Fortepian
13. Kaluźniak Kacper Fortepian
14. Kolaja Jakub Trąbka
15. Korkosz Emilia Wiolonczela
16. Kruk Samuel Skrzypce
17. Kryszczuk Patrycja Fortepian
18. Kukiełka Zuzanna Skrzypce
19. Kulasza Katarzyna Skrzypce
20. Kutnik Maciej Fortepian
21. Lal Kinga Fortepian
22. Laskowska Karolina Fortepian
23. Lis Małgorzata Skrzypce
24. Lupa Szymon Trąbka
25. Łój Daria Altówka
26. Łubkowska Magdalena Wiolonczela
27. Matwiejczuk Dominika Fortepian
28. Nizioł Aneta Skrzypce
29. Orszewska Monika Wiolonczela
30. Pawluk Karolina Róg
31. Pawluk Martyna Skrzypce
32. Pitak Daria Fortepian
33. Pupiec Kamila Gitara
34. Rozmus Joanna Fortepian
35. Serafin Michał Fortepian
36. Sowińska Marta Fortepian
37. Wosiura Filip Skrzypce
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2015/2016
1. Fiedorowicz Jakub Akordeon
2. Hereta Kamila Flet
3. Kolano Natalia Skrzypce
4. Mazur Kinga Fortepian
5. Monastyrski Piotr Akordeon
6. Mróz Paweł Skrzypce
7. Muszyńska Zuzanna Fortepian
8. Paradowska Julia Perkusja
9. Pieniak Mikołaj Skrzypce
10. Pikuzińska Dominika Fortepian
11. Pikuzińska Małgorzata Wiolonczela
12. Piwko Małgorzata Fortepian
13. Poprawa Paulina Fortepian
14. Tadeusz Zuzanna Fortepian
15. Truchel Adam Gitara
16. Wilkołazka Zuzanna Fortepian
17. Złomaniec Wiktoria Skrzypce
18. Zuchowicz Aleksander Fortepian
19. Góra Kacper Trąbka
20. Grosman Paweł Trąbka
21. Hać Mateusz Puzon
22. Hildebrand Karol Perkusja
23. Kędrak Magdalena Fortepian
24. Madyńska Karolina Flet
25. Maścibroda Bartosz Trąbka
26. Moskwa Iwona Kontrabas
27. Opalska Julia Gitara
28. Ostasz Agata Obój
29. Radlinski Kacper Trąbka
30. Romańczuk Aleksandra Gitara
31. Siwczuk Roksana Gitara
32. Smól Tomasz Obój
33. Zawiślak Łukasz Klarnet
34. Załuska Małgorzata Gitara
35. Ziarkiewicz Jagoda Gitara
36. Ziemiński Maksymilian Saksofon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2016/2017
1. Baran Aleksandra Altówka
2. Barnowski Franciszek Gitara
3. Batorski Jakub Gitara
4. Bożek Emilia Skrzypce
5. Chałas Martyna Fortepian
6. Czeczko Mateusz Puzon
7. Czujkowska Patrycja Fortepian
8. Gałan Anita Fortepian
9. Gałan Marta Klarnet
10. Gancarz Aleksandra Skrzypce
11. Gancarz Rafał Gitara
12. Hildebrand Michał Fortepian
13. Horoszkiewicz Katarzyna Skrzypce
14. Jabłoński Jakub Trąbka
15. Juszczak Amelia Fortepian
16. Kleban Dorota Flet
17. Kołcon Daria Flet
18. Kondraciuk Natalia Wiolonczela
19. Kowalska Aleksandra Wiolonczela
20. Kozar Łukasz Kontrabas
21. Kruk Wiktoria Gitara
22. Kudełko Agata Flet
23. Lewkowicz Jakub Fortepian
24. Mazurek Paweł Tuba
25. Michniewicz Marcelina Skrzypce
26. Młynarczyk Julia Skrzypce
27. Nadolska Gabriela Skrzypce
28. Nizioła Patryk Perkusja
29. Obszańska Gabriela Fortepian
30. Osoba Julia Skrzypce
31. Osuchowska Julia Wiolonczela
32. Popielec Karolina Obój
33. Run Aleksandra Klarnet
34. Run Wiktoria Róg
35. Rysak Jakub Gitara
36. Rząd Ernest Fortepian
37. Samulak Blanka Skrzypce
38. Sawczuk Magdalena Flet
39. Sikorski Wojciech Gitara
40. Skura Barbara Róg
41. Sobka Izabela Skrzypce
42. Sowiński Andrzej Wiolonczela
43. Staniecka Natalia Fortepian
44. Szumigaj Maksymilian Altówka
45. Tokarz Bartłomiej Trąbka
46. Wachowicz Filip Wiolonczela
47. Wachowicz Wiktor Skrzypce
48. Wawrzyszko Kinga Altówka
49. Wiśniewska Gabriela Gitara
50. Wiśnioch Wiktoria Wiolonczela
51. Wojtkowski Błażej Fortepian
52. Wójtowicz Agnieszka Fortepian
53. Ziarkiewicz Kinga Fortepian
54. Zielińska Katarzyna Flet
55. Ziemińska Kinga Skrzypce
: powrót do góry :

:: historia szkoły ::


 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1566127 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30