Osi±gnięcia
::Bież±ce
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



[dyplomanci - II stopień]

Dyplomanci Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Zamo¶ciu

Wybierz rok szkolny :: 1981/1982 : 1982/1983 : 1983/1984 : 1984/1985 : 1985/1986 : 1986/1987 : 1987/1988 : 1988/1989 : 1989/1990 : 1990/1991 : 1991/1992 : 1992/1993 : 1993/1994 : 1994/1995 : 1995/1996 : 1996/1997 : 1997/1998 : 1998/1999 : 1999/2000 : 2000/2001 : 2001/2002 : 2002/2003 : 2003/2004 : 2004/2005 : 2005/2006 : 2006/2007 : 2007/2008 : 2008/2009 : 2009/20102010/2011 2011/2012 : 2012/2013 : 2013/2014 : 2014/2015 : 2015/2016 : 2016/2017 :  ::

L.p. Nazwisko i imię Specjalno¶ć
 

ROK SZKOLNY 1981/1982

1. Berlin Jacek Perkusja
2. Lal Krzysztof Gitara
3. Baranowska Ewa Wychowanie muzyczne
4. Konopa Anna Wychowanie muzyczne
5. Sarnecka Małgorzata Wychowanie muzyczne
: powrót do góry

ROK SZKOLNY 1982/1983

1. B±k Józef Wychowanie muzyczne
2. Duda Ryszard Saksofon
3. Figiel Dariusz Wychowanie muzyczne
4. Gumiela Sylwester Saksofon
5. Karbownik Lidia Flet
6. Klimko Barbara Flet
7. Machałek Ewa Fortepian
8. Malinowski Roman Tuba
9. Mikołowicz Małgorzata Wychowanie muzyczne
10. Wiatrzyk Barbara Wychowanie muzyczne
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1983/84
1.

Adamczuk Tadeusz

Skrzypce

2.

Bednarczuk Przemysław

Gitara

3. Brodowski Adam Gitara
4. Czajka Iwona Wychowanie muzyczne
5. Dołębska Beata Wychowanie muzyczne
6. Kędrak Joanna Wychowanie muzyczne
7. Mazurek Wiesław Saksofon
8. Kulas Jan Puzon
9. Mazurek Mariola Wychowanie muzyczne
10. Panasiuk Bernard Wychowanie muzyczne
11. Pieczykolan Zbigniew Puzon 
12. Przytuła Agnieszka Wychowanie muzyczne
13. Siudak Urszula Flet
14. Strumidło Barbara Wychowanie muzyczne 
15. Swatowska Teresa Wychowanie muzyczne
16. Szaniawski Dariusz Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1984/85

1.

Strumidło Barbara Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1985/86
1. Bojanowski Jerzy Klarnet
2. Dziwura Tomasz Perkusja 
3. Gawek Piotr Skrzypce
4. Gratkowska Joanna Skrzypce
5. Greszta Jacek ¦piew
6. Pańczyk Anna ¦piew
7. Piechociński Adam Skrzypce
8. Pieniak Piotr Wiolonczela
9. Salitra Janusz Saksofon
10. Słota Dariusz Skrzypce
11. Sokołowski Jarosław Akordeon 
12. Stelmaszczuk Bartosz Altówka 
13. Szurek Sławomir Altówka
14. Tokarzewska Beata Wiolonczela
15. Władyga Elżbieta Skrzypce 
16. Fil Andrzej Gitara
: powrót do góry :

ROK SZKOLNY 1986/1987

1. Baraniak Mirosław  Saksofon
2. Blicharz Gabriela ¦piew
3. Greszta Andrzej Róg
4. Grela Zbigniew Saksofon 
5. Kłapouchy Mariusz ¦piew
6. Kowalicki Piotr Perkusja 
7. Osiak Jadwiga Fortepian
8. Piekaro¶ Monika ¦piew
9. Przytuła Maria ¦piew
10. Rozkres Piotr Saksofon
11. Stańczyk Wojciech Gitara
12. ¦wiergoń Izabela Skrzypce
13. Dołębska Beata Wychowanie muzyczne
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1987/1988
1. Badach Katarzyna ¦piew
2. Hasiak Beata Gitara
3. Jachymek Jystyna ¦piew
4. Kępowicz Marzena Fortepian
5. Koss Bernard Fortepian
6. Pańczyk Anna Flet
7. Staszuk Joanna Fortepian
8. Kołtun Stanisław Perkusja
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1988/1989
1. Bartecki Tomasz Perkusja
2. Hawryluk Jadwiga ¦piew 
3. Holko Eliza Fortepian
4. Kozak Remigiusz Perkusja
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1989/1990
1. Dudzińska Anna Fortepian
2. Gumiela Andrzej Saksofon
3. Grossman Arkadiusz Saksofon
4. Horoszkiewicz Małgorzata Skrzypce
5. Iwanicka Alicja Fortepian
6. Jabłońska Ewa Fortepian
7. Kitka Mariusz Saksofon
8. Kołtuniak Jacek Saksofon 
9. Łosiewicz Mariusz Kontrabas
10. Monastyrska Magdalena Wiolonczela
11. Rusiecki Stefan Skrzypce
12. Sobczak Dariusz ¦piew
13. Wodyk Dariusz Klarnet 
14. Kilarska Anna Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1990/1991
1. Horoszkiewicz Małgorzata ¦piew
2. Kępowicz Michał Skrzypce
3. Niewiadomski Piotr Skrzypce
4. Przytuła Jan Wiolonczela
5. Żołnierczuk Bożena Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1991/1992
1. Jarosławska Beata Obój
2. Kostrubiec Małgorzata Fortepian
3. Konopka Mariusz Perkusja
4. Król Justyna Fortepian
5. Kułaj Marta Wiolonczela
6. Matuszak Mariusz Fortepian
7. Mazurek Artur Skrzypce
8. Monastyrski Andrzej Skrzypce 
9. Szewczuk Barbara ¦piew 
10. Parczała Marian Saksofon
11. Raduj Sebastian Fortepian
12. Rzemieniak Ewa Flet
13. Szostak Grzegorz Skrzypce
14. Wyszyński Piotr Perkusja
15. Zapalska Anna Flet
16. Ćwik Artur Perkusja
17. Gumiela Krzysztof Fagot
18. Molenda Marek Fagot
19. Fil Leszek Saksofon
20. Repeć Renata ¦piew
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1992/1993
1. Giska Piotr Perkusja
2. Gozdecki Andrzej Saksofon
3. Herbin Mirosław Fagot
4. Rekiel Artur Saksofon
5. Suchocki Mariusz Waltornia
6. Zapalska Urszula Fortepian
7. Zieliński Andrzej Gitara
8. Bender Agnieszka ¦piew
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1993/1994
1. Bednarz Jan Perkusja 
2. Czuchaj Grzegorz Saksofon 
3. Dziwura Sylwester Puzon
4. Franaszczuk Robert Skrzypce
5. Giska Adam Gitara
6. Gumiela Małgorzata Gitara
7. Jurgielewicz Piotr Klarnet
8. Kiełbasa Teresa Altówka
9. Molenda Marcin Akordeon
10. Nadolski Tomasz Altówka
11. Pietrzniak Andrzej Perkusja
12. Rzemieniak Maria Flet 
13. Tomaszewski Jarosław Klarnet
14. Ulanowska Lucyna Gitara
15. Skrok Leszek Tr±bka
16. Krzyszkowska Ewa ¦piew
17. Kwapisz Dorota ¦piew
18. Sobczak Dorota ¦piew
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1994/1995
1. Gryciak Edyta Altówka
2. Proć Joanna Skrzypce
3. Rekiel Robert Perkusja
4. Wojciechowska Marta Flet
5. Wróbel Leszek Akordeon
6. Zybała Waldemar Akordeon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1995/1996
1. Badach Jakub Fortepian
2. Charkot Sławomir Tr±bka 
3. Góra Mirosław Akordeon
4. Oleksińska Justyna Fortepian
5. Pawęzka Bożena Obój
6. Piotrowski Piotr Fagot
7. Tymura Daniel Klarnet
8. Gumiela Joanna ¦piew
9. Burda Joanna Gitara
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1996/1997
1. Banach Mirosław Akordeon
2. Biszkont Mirosław Perkusja
3. Ciurysek Krzysztof Tr±bka
4. Czajkowski Marcin Waltornia
5. Dziwura Agnieszka Perkusja
6. Fil Zbigniew Altówka
7. Gęborys Beata Altówka
8. Grabowska Iwona Gitara
9. Kiecana Janusz Tr±bka
10. Mokrosz Alicja Fortepian
11. Pominkiewicz Agnieszka ¦piew
12. Piotrowska Jolanta Fortepian
13. Saj Małgorzata Flet 
14. Szymański Piotr Tr±bka
15. Truszkowska Ewa Fagot 
16. Tokarz Józef Klarnet
17. Gradziuk Krzysztof Perkusja 
18. Wiatrzyk Albert Puzon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1997/1998
1. Charkot Jacek Saksofon
2. Figura Katarzyna ¦piew
3. Gardziel Monika Fortepian
4. Gruszka Ewa Skrzypce
5. Herbin Piotr Saksofon
6. Matuszewska Katarzyna Flet
7. Miroszczuk Adam Fagot 
8. Mogielnicki Henryk Tr±bka
9. Pałka Monika Flet
10. Piwko Katarzyna Skrzypce
11. Piróg Beata Fortepian
12. Py¶ Małgorzata Fortepian 
13. Swacha Grzegorz Gitara
14. ¦wica Marta Flet
15. Żurek Anna Tr±bka
16. Brzezińska Joanna Fortepian
17. Bochenek Szymon Flet
18. Pupiec Piotr Waltornia
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1998/1999
1. Ćwik Marta Skrzypce
2. Kisiel Agnieszka Skrzypce
3. Lebik Gerard Saksofon
4. Matlak Anna Skrzypce
5. Nowosad Iwona ¦piew
6. Nizioł Katarzyna Flet
7. Piszcz Grzegorz Akordeon
8. Py¶ Magdalena Skrzypce
9. Piasecka Elwira Fortepian
10. Tarajko Agata Róg
11. Mastalerz Joanna Altówka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 1999/2000
1. Banaszek Przemysław Akordeon
2. Biczak Konrad Perkusja
3. Burda Marek Perkusja
4. Chyc Grzegorz Saksofon
5. Gil Joanna Skrzypce
6. Gumiela Marek Róg
7. Kozyra Agata ¦piew
8. Krawczuk Robert Gitara
9. Mika Konrad Obój
10. Pasieczny Marek Gitara
11. Piłat Piotr Fagot
12. Romański Piotr Gitara
13. Skóra Bartosz Tr±bka
14. Słupski Sebastian Kontrabas
15. Tymura Katarzyna Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2000/2001
1. Fornalski Krzysztof Gitara
2. Gazda Sylwester Saksofon
3. Gumiela Marcin Fortepian
4. Herda Adam Gitara
5. KaĽmierczak Mira ¦piew
6. Skórka Piotr Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2001/2002
1.  Dyrkacz Diana Wiolonczela
2. Fałkiewicz Michał Saksofon
3. Górecka Małgorzata Flet
4. Górska Justyna Skrzypce
5. Giera Krzysztof Perkusja
6. Giera Mariusz Obój
7. Jakubiec Krzysztof Saksofon
8. Kwiatkowska Marta ¦piew
9. Liwińska Katarzyna Skrzypce
10. Liwińska Karolina Fortepian
11. Lizak Mariusz Gitara
12. Łaszkiewicz Katarzyna Wiolonczela
13. Łysiak Rajmund Gitara
14. Machałek Ewa Fortepian
15. Mastyło Paulina Skrzypce
16. Obst Agnieszka Skrzypce
17. Ole¶niewicz Anna Altówka
18. Skóra Michał Puzon 
19. Słupski Robert Tr±bka
20. Stopa Michał Wiolonczela 
21. ¦cibak Małgorzata Fortepian
22. Wiatrzyk Łukasz Kontrabas 
23. Wi¶niewska Agata Flet
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2002/2003
1. Bastian Magdalena Fortepian
2. Brzezińska Marta ¦piew 
3. Dorocinska Agnieszka Skrzypce
4. Karwański Sławomir Kontrabas
5. KniaĽ Izabela ¦piew 
6. Krukowski Bartłomiej Wiolonczela
7. Lisak Dobrawa Skrzypce
8. Sałamacha Magdalena Skrzypce
9. Szwajkowski Michał Saksofon
10. Tymicka Ewa Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2003/2004
1. Brzozowski Marcin Puzon
2. Chomik Adam Tr±bka
3. J±czek Przemysław Obój
4. Kara¶ Grzegorz Fortepian
5. Niedziela Piotr Puzon
6. Paluch Kamil Skrzypce
7. Seńko Wojciech Fortepian
8. Swacha Karolina Skrzypce
9. Serafin Ewelina Flet
10. Zawadzki Jarosław  Saksofon
11. Kudełko Marek ¦piew 
12. Piłat Paweł ¦piew 
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2004/2005
1. Bukowski Jerzy Kontrabas
2. Czeczko Justyna Flet
3. Czerwieniec Michał Klarnet
4. Herda Joanna ¦piew 
5. Kopańska Magdalena Róg
6. Kuczmowska Małgorzata Skrzypce
7. Mazur Magda Klarnet 
8. Ogiński Michał Altówka
9. Paszt Natalia Fortepian
10. Puzio Katarzyna Skrzypce
11. Warenica Łukasz Perkusja 
12. Zygmunt Joanna Obój
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2005/2006
1. Baraniak Bartłomiej Saksofon
2. Bochniarz Małgorzata Wiolonczela
3. Chilewicz Karol Puzon
4. Gruszkiewicz Magdalena Altówka
5. Mazurek Kinga Skrzypce
6. Palińska Nina ¦piew
7. Słupski Artur  Perkusja
8. Smędra Sebastian Tr±bka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2006/2007
1. Gancarz Alicja Róg
2. Kalinowska Katarzyna Skrzypce
3. Kot Monika Fortepian
4. Pieniak Piotr Klarnet
5. Pytlik Damian Perkusja
6. Rubaj Maria Wiolonczela
7. Kaczmarski Tomasz Kontrabas
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2007/2008
1. Goraj Aleksandra  Skrzypce
2. Górski Rafał Fortepian
3. Hałasa Łukasz Perkusja
4. Jarosz Agnieszka Skrzypce
5. Mazurek Edyta Fortepian
6. Niderla Agnieszka Skrzypce
7. Opała Aleksandra ¦piew
8. Pupiec Paula ¦piew
9. Smędra Kamil Saksofon
10. Szuper Jarosław Saksofon
11. Waszek Dagmara Skrzypce
12. Wa¶ko Monika ¦piew
13. W±sik Ewa ¦piew
14. Wiatrzyk Daniel Kontrabas
15. Wiciejewska Magdalena Fortepian
16. Wróbel Jacek ¦piew
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2008/2009
1. Abdulla Paula Skrzypce
2. Baraniak Aleksandra Flet
3. Bondyra Sylwester Puzon
4. Hajscewicz Ilona Fagot
5. Jakubczak Anna Skrzypce
6. Jamroz Magdalena Wiolonczela
7. Kozik Tomasz Saksofon
8. Kozłowska Agata Fortepian
9. Król Klaudia Fortepian
10. Nowak Małgorzata Fortepian
11. Orszewska Ewa Skrzypce
12. Perzyńska Diana Fortepian
13. ¦lusarski Wojciech Saksofon
14. Tkaczyk Agnieszka Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2009/2010
1. Białowolski Tomasz Fortepian
2. Chwieralski Krzysztof Gitara
3. Hopko Dominik Fortepian
4. Kazidróg Adriana ¦piew
5. Lisiczyńska Iga Gitara
6. Plewik Anna Flet
7. Pupiec Marcin Gitara
8. Róg Radosław Saksofon
9. Słotwiński Jarosław Akordeon
10. Szykuła Aleksandra Fortepian
11. Tybulczuk Jakub Saksofon
12. Żarnecki Michał Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2010/2011
1. Dziwura Sebastian Perkusja
2. Krystel Katarzyna Altówka
3. Karp Michał Fortepian
4. Kulesza Jakub Perkusja
5. Kułaj Marta Skrzypce
6. Kutnik Agata Fortepian
7. Lis Paula Róg
8. Lis Sylwia Obój
9. Lupa Paulina Skrzypce
10. Malicki Sebastian Akordeon
11. Manaj Ewelina Flet
12. Wasiak Michał Skrzypce
13. Zwolan Bartosz Fortepian
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2011/2012
1. Kondraciuk Kamila ¦piew solowy
2. Flak Robert Fagot
3. Hawryło Grzegorz Saksofon
4. Juszczak Agnieszka Skrzypce
5. Pachla Monika Gitara
6. Sowa Patrycja Fortepian
7. Stopa Mieczysław Fortepian
8. Waszczuk jakub Perkusja
9. Zwolan Aleksandra Wiolonczela
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2012/2013
1. Czerski Jakub Fortepian
2. Kuropa¶ Adrianna Wiolonczela
3. Magryta Żaneta Wiolonczela
4. Pióro Patrycja Flet
5. PowroĽnik Magdalena Wiolonczela
6. Skowyra Ewelina Fortepian
7. Sokołowski Arkadiusz Tr±bka
8. Szpyra Angelika Wiolonczela
9. Szy,mczuk Iwona Altówka
10. Wigłasz Aneta Fortepian
11. Wnuk Justyna Altówka
12. Kleniewska Marlena ¦piew solowy
13 Winnicki Kamil ¦piew solowy
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2013/2014
1. Kulasza Joanna Fortepian
2. Kuryło Dawid Fortepian
3. Lupa Kinga Róg
4. Namroży Sylwia Skrzypce
5. Pasek Piotr Tr±bka
6. Portka Sebastian Tr±bka
7. Wojczuk Aleksandra Skrzypce
8. Wróblewski Rafał Saksofon
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2014/2015
1. Bajwoluk Karolina Fagot
2. Białowolski Krzysztof Saksofon
3. Garbuz Ewa Fortepian
4. Kondraciuk Karolina Gitara
5. Kot Karolina Skrzypce
6. Kulasza Mateusz Flet
7. Kwiatkowski Łukasz Róg
8. Małek Marcin Fortepian
9. Mikula Karolina Klarnet
10. Moskwa Paula Skrzypce
11. Piasecka Patrycja Fortepian
12. Skiba Joanna Tr±bka
13. Tarnawska Kamila Fortepian
14. Wojtas Magdalena Obój
15. Popowicz Karolina ¦piew solowy
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2015/2016
1. Juszczak Katarzyna Fortepian
2. Kiełbinska Kinga Fortepian
3. Kleban Gabriela Skrzypce
4. Kunicka Zuzanna Skrzypce
5. Kuryło Damian Akordeon
6. Michonska Patrycja Wiolonczela
7. Puławska Aneta Perkusja
8. Sadło Martyna Altówka
9. Stechnij Kamila Skrzypce
10. Wojdyła Marcin Tr±bka
: powrót do góry :
ROK SZKOLNY 2016/2017
1. Cieplechowicz Radosław Obój
2. Greszta Michał Organy
3. Lupa Agata Flet
4. Ługowski Igor Fortepian
5. Molas Sylwia Wiolonczela
6. Nieć Paulina Klarnet
7. Pastuszak Aleksandra Fortepian
8. ¦liwińska Diana Klarnet
9. ¦wider Maja Skrzypce
10. Vidal Farion Anna Mar Skrzypce
11. Kamieniecki Adam ¦piew
: powrót do góry :

:: historia szkoły ::


 Zapowiedzi
::Koncert jubileuszowy

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Go¶ci
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1403497 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Styczeń 2018
PnWt¦rCzPiSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4