Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


  XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas SAW i K.
2010-05-27 10:06:28
   W dniu 21 i 22 maja 2010 r. odbył się w naszej szkole XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Uczestników oceniało Jury w składzie:

prof. B Bryła - AM w Poznaniu (skrzypce)

prof. J. Pisarski - AM w Krakowie (altówka)

prof. B. Łypik-Sobaniec - AM w Krakowie (wiolonczela)

prof. Cz. Ząbek - AM w Krakowie (kontrabas)



Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

Skrzypce

Kategoria I:

I miejsce : Zofia Barnowska - kl. I c.6 - nauczyciel: p. Gabriela Zielińska.
Akompaniowała p. Katarzyna Bubella.


Altówka

Kategoria I:

III miejsce - Aleksandra Czerwonka - kl. I c.4 - nauczyciel: p. Beata Gęborys.
Akompaniował p. Markiyan Popil.

Kategoria II:

Wyróżnienie: Magdalena Urban - kl. II c.4 - nauczyciel: p. Beata Gęborys.
Akompaniował p. Markiyan Popil.


Wiolonczela

Kategoria II:

II miejsce: Magdalena Głąb - kl. IV c.6 - nauczyciel: p. Bożena Gałczyńska-Szurek.
Akompaniował Mieczysław Stopa - uczeń kl.IV śr.


Kontrabas

I miejsce: Marcin Pokrywka - kl. III c.4 - nauczyciel: p. Mariusz Łosiewicz.
Akompaniowała p. Aleksandra Rudyk.

II miejsce: Szymon Moskwa - kl. I c.4 - nauczyciel: p. Mariusz Łosiewicz.
Akompaniowała p. Aleksandra Rudyk.

Wyróżnienie za akompaniament otrzymała p. Aleksandra Rudyk

Gratulujemy!


Poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów Przeglądu:

SKRZYPCE

Kategoria I:

I miejsce: Aleksandra Bogacz - kl. II c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

I miejsce : Zofia Barnowska - kl. I c.6 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Gabriela Zielińska

II miejsce: Weronika Wrońska - kl. II c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Marta Augustowska

Wyróżnienie: Monika Gozdalska - kl. I c.6 - Szkoła Muzyczna I stopnia w Kraśniku - nauczyciel: Anna Mazur


Kategoria II:

I miejsce: Gabriel Łajtar - kl. III c.6 - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej - nauczyciel: Marian Andruchiw

II miejsce: Weronika Matwiejuk - kl. III c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

Wyróżnienia:

- Damian Deleś - kl. III c.6 - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, nauczyciel: Anna Mazur

- Przemysław Niezgoda - kl. IV c.6 - PSM I stopnia w Puławach, nauczyciel: Wiesław Bednarz

- Magdalena Olech - kl. III c.6 - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, nauczyciel: Dorota Adamczuk

- Alina Pudełko - kl. IV c.6 - PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: Małgorzata Kłos


Kategoria III:

I miejsce: Nikola Kiszczak - kl. VI c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

II miejsce: Kamila Stechnij - kl. VI c.6 - PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim - nauczyciel: Małgorzata Kłos

Wyróżnienia:

- Oliwia Weiner - kl. V c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel: Agnieszka Garbacz

- Maria Jakubowska - kl. VI c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa


Jury postanowiło również wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

- Ulana Buraczyńska - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
- Irena Miszuła - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej
- Dominika Łasko - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie
- Małgorzata Zakrzewska - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie
- Grzegorz Siedlaczek - Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie



ALTÓWKA

Kategoria I:

III miejsce - Aleksandra Czerwonka - kl. I c.4 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Beata Gęborys

Wyróżnienie: Ewa Pędzińska - kl. I c.4 - PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie - nauczyciel: Beata Gęborys


Kategoria II:

Wyróżnienie: Magdalena Urban - kl. II c.4 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Beata Gęborys


Kategoria III:

Wyróżnienie: Hanna Kacprzak - kl.VI c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Teresa Szela



WIOLONCZELA

Kategoria I:

I miejsce: Nina Krawczyk - kl. II c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Dorota Karska

II miejsce: Dominika Olchawa - kl. I c.4 - PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim - nauczyciel: Magdalena Fedorowicz-Świrska


Kategoria II:

I miejsce: Zuzanna Nierubca - kl. III c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w w Lublinie - nauczyciel: Mirosław Kozub

II miejsce: Magdalena Głąb - kl. IV c.6 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Bożena Gałczyńska-Szurek

Wyróżnienie: Dominika Domańska - kl. III c.6 - ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej - nauczyciel: Roman Fesiuk


Kategoria III:

I miejsce: Sebastian Kozub - kl. V c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Mirosław Kozub

II miejsce: Wiktoria Glińska - kl. V c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Dorota Karska

Wyróżnienie: Justyna Miedzwiecka - kl. V c.6 - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Dorota Karska


Jury postanowiło również wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

- Izabela Połetek-Celińska - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

- Dominik Mielko - OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie



KONTRABAS

I miejsce: Marcin Pokrywka - kl. III c.4 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

II miejsce: Szymon Moskwa - kl. I c.4 - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

II miejsce: Bartosz Ćwir - kl. IV c.4 - PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie - nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

III miejsca - nie przyznano


Jury postanowiło wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

Aleksandra Rudyk - PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu


Gratulujemy!



Autor: administrator: wydrukuj :

: aktualności :


 Zapowiedzi
::Koncert jubileuszowy

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1405001 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Styczeń 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4