Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


  Plan Regionalnych Przesłuchań CEA - instrumenty dęte blaszane
2017-02-08 12:24:30
Regionalne Przesłuchania CEA region lubelski
- instrumenty dęte blaszane
15 LUTEGO 2017
PSM I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu
PLAN PRZESŁUCHAŃ


9.00 - 9.50 próby akustyczne
9.00-9.40 PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
9.40-9.50 PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie


10.00 rozpoczęcie przesłuchań

1. Kacper Kowalski kl. IV c.6 trąbka PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie
2. Dawid Szwal kl. V c.6 trąbka PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie
3. Karol Saj kl. II c.4 - trąbka PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
4. Konrad Zając kl. II c.4 - trąbka PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
5. Szymon Siedlecki kl. III c.4 trąbka PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
6. Paulina Kyc kl. V c.6 trąbka PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
7. Bartłomiej Chabros kl. V c.6 trąbka PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
8. Wiktor Zając kl. II c.4 puzon PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
9. Jakub Drozdowski kl. II c.4 tuba PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu
10. Tomasz Zając kl. III c.4 waltornia PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu

11.20 - 12.00 przerwa - próby akustyczne
11.20-11.30 ZSM I i II im. F. Chopina w Białej Podlaskiej
11.30-11.45 PSM I st. im. M. Karłowicza w Łukowie
11.45-11.55 PSM I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim
11.55-12.00 PSM I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie


12.00 przesłuchania c.d.
11. Szymon Marczuk kl. III c.4 trąbka ZSM I i II im. F. Chopina w Białej Podlaskiej
12. Paweł Trofimuk kl. III c.4 puzon ZSM I i II im. F. Chopina w Białej Podlaskiej
13. Tomasz Niedziółka kl. II c.4 puzon PSM I st. M. Karłowicza w Łukowie
14. Magdalena Niedziółka kl. II c.4 trąbka PSM I st. M. Karłowicza w Łukowie
15. Olga Wideńska kl. III c.4 trąbka PSM I st. im. M. Karłowicza w Łukowie
16. Jakub Semeniuk kl. II c.4 trąbka PSM I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim
17. Cezary Mazur kl. II c.4 trąbka PSM I st. im. K. Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim
18. Patryk Gorgol kl. II c.4 trąbka PSM I st. im. K. Namysłowskiego w Szczebrzeszynie

13.30 15.00 przerwa obiadowa - próby akustyczne
14.00-14.10 SM I st. im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku
14.10-14.15 SM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie
14.15-14.20 PSM I st. im. R. Twardowskiego w Puławach
14.20-14.25 SM I i II st. im. T Szeligowskiego w Lublinie
14.25-14.45 PSM I st. w Biłgoraju


15.00 przesłuchania c.d.
19. Kacper Anklewicz kl. III c.4 trąbka SM I st. im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku
20. Tomasz Wilk kl. III c.4 - trąbka SM I st. im. Kompozytorów Polskich w Kraśniku
21. Jakub Niedźwiadek Sanecki kl. II c.4 trąbka SM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Lublinie
22. Dawid Socha kl. II c.4 trąbka PSM I st. im. R. Twardowskiego w Puławach
23. Paweł Wawer kl. IV c.6 - waltornia SM I i II st. im. T Szeligowskiego w Lublinie
24. Julia Adamowicz kl. II c.4 waltornia PSM I st. w Biłgoraju
25. Emil Martyka kl. II c.4 trąbka PSM I st. w Biłgoraju
26. Filip Olszówka kl. II c.4 trąbka PSM I st. w Biłgoraju
27. Konrad Sadlej kl. III c.4 trąbka PSM I st. w Biłgoraju

16.20-17.00 przerwa - próby akustyczne
16.20-16.45 PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
16.45-16.50 PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie
16.50-16.55 SM I i II st. im. T Szeligowskiego w Lublinie


17.00 przesłuchania c.d.
28. Szymon Patro kl. III c.4 trąbka PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
29. Magdalena Komadowska kl. III c.4 waltornia PSM I st. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
30. Kamil Wójtowicz kl. III c.4 puzon PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
31. Konrad Zając kl.II c.4 trąbka PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
32. Patryk Rachański kl. V c.6 trąbka PSM I st. im. A. Cwojdzińskiego w Tomaszowie Lubelskim
33. Hubert Haładyj kl. IV c.6 - trąbka PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie
34. Paulina Nawłatyna kl. II c.4 trąbka SM I i II st. im. T Szeligowskiego w Lublinie
Autor: administrator: wydrukuj :

: aktualności :


 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1512565 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Czerwiec 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1