Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


  I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny Młodzi Wirtuozi im. Carla Czernego
2017-02-26 09:46:59
HARMONOGRAM KONKURSU

2 marca 2017

09.00 - Uroczyste otwarcie konkursu
09.05 - 10.45 przesłuchania gr. IV
10.45 - 11.15 przerwa
11.15 - 12.45 przesłuchania gr. IV c.d.
12.45 - 14.15 przerwa
14.15 - 15.00 przesłuchania gr. I
15.00 - 16.30 przerwa

16.30 - Nadzwyczajny koncert muzyki fortepianowej w wykonaniu Jurorów:
Andrzeja TATARSKIEGO, Oksany RAPITY, Michała SZCZEPAŃSKIEGO

Po koncercie zostanie wywieszona alfabetyczna lista laureatów i wyróżnionych z gr.IV i gr.I

3 marca

09.30 - 10.30 przesłuchania gr. II
10.30 - 11.00 przerwa
11.00 - 12.00 przesłuchania gr. II c.d.
12.00 - 13.30 przerwa
13.30 - 14.30 przesłuchania gr. III

ok. godz. 15.00 wywieszenie alfabetycznej listy laureatów i wyróżnionych
z gr. II i gr. III

16.00 - Koncert Laureatów z uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród

HARMONOGRAM PRÓB AKUSTYCZNYCH

24 lutego 2017 godz. 16.- 17.00

Łukasz Gemborys
Karolina Niedorys
Klaudia Jargieło
Rafał Koziara
Paweł Kusaj
Ewa Larwa

28 lutego 2017 godz. 17.15
Maja Dragan

1 marca 2017

18.30 Ilona Kępczyńska
18.45 Miłosz Rządkiewicz
19.00 Solomia Ek
19.15 Dmytro Hnidec

2 marca 2017

8.00 Hanna Czubak
8.08 Pola Czubak
8.16 Jan Kusiak
8.24 Bartosz Kruk
8.32 Ewa Kłak
8.40 Anna Piotrowicz
8.48 Julita Niedzielska
10.50 Piotr Lara
10.58 Jagoda Szal
11.06 Kamila Wawrzeńczyk
12.50 Anna Dwornik
13.00 Wojciech Gazda
13.10 Andrea Guan
13.20 Klaudia Kozak
13.30 Sergiusz Mazur
13.40 Lena Rudy
13.50 Nadija Skriabina
14.00 Aleksander Ziaja
18.30 Solomia Melnyk
18.45 Chrystyna Prychodko

3 marca 2017

8.10 Arina Kinzikyeyeva
8.17 Wiktor Daniluk
8.24.Wiktoria Kamińska
8.31 Łukasz Kruk
8.38 Agnieszka Masiak
8.45 Mateusz Mazurek
8.52 Nina Purwin
8.59 Jaryna Svidrak
9.06 Kornelia Soszka
9.13 Marta Rzeźnik
9.20 Albert Trybus
10.30 Lena Miłosz
10.37 Weronika Wróbel
10.44 Joanna Zielińska
10.51 Natalia Zielińska
12.00 Amelia Juszczak
12.05 Gabriela Obszańska
12.10 Agnieszka Wójtowicz
12.15 Kamila Wróblewska
12.20 Zuzanna Biernacka
12.30 Anetta Bykovec
12.40 Emma Czubak
12.50 Hanna Kopeć
13.00 Piotr Musiatowicz
13.10 Magdalena Piotrowska


Autor: administrator: wydrukuj :

: aktualności :


 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1512565 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Czerwiec 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1