Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


« Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 »

  XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas SAW i K.
2010-05-27 10:06:28
   W dniu 21 i 22 maja 2010 r. odbył się w naszej szkole XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Uczestników oceniało Jury w składzie:

prof. B Bryła - AM w Poznaniu (skrzypce)

prof. J. Pisarski - AM w Krakowie (altówka)

prof. B. Łypik-Sobaniec - AM w Krakowie (wiolonczela)

prof. Cz. Ząbek - AM w Krakowie (kontrabas)



Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

Skrzypce

Kategoria I:

I miejsce : Zofia Barnowska - kl. I c.6 - nauczyciel: p. Gabriela Zielińska.
Akompaniowała p. Katarzyna Bubella.


Altówka

Kategoria I:

III miejsce - Aleksandra Czerwonka - kl. I c.4 - nauczyciel: p. Beata Gęborys.
Akompaniował p. Markiyan Popil.

Kategoria II:

Wyróżnienie: Magdalena Urban - kl. II c.4 - nauczyciel: p. Beata Gęborys.
Akompaniował p. Markiyan Popil.


Wiolonczela
 (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  XIII Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych.
2010-05-16 09:58:09
   W dniu 29 i 30 kwietnia 2010 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Białej Podlaskiej odbył się XIII Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych.

   I miejsce w grupie I zdobyła Dominika Czausz kl. III c.6. - flet, uczennica przygotowana przez p. Katarzynę Kuchtę.
Akompaniowała p. Barbara Gil.

   I miejsce w grupie III zdobył Grzegorz Hawryło kl. IV śr. - saksofon, uczeń przygotowany przez p. Wiesława Mazurka.
Akompaniowała p. Eliza Holko.

   II miejsce w grupie I zdobyła Joanna Siwiło kl. I c.4 - saksofon, uczennica przygotowana przez p. Waldemara Skórę.
Akompaniował p. Piotr Stopa.

   II miejsce w grupie III zdobył Rafał Wróblewski kl. II śr. - saksofon, uczeń przygotowany przez p. Waldemara Skórę.
Akompaniował p. Piotr Stopa.

   I miejsce w grupie III zdobył Sebastian Portka kl. II śr. - trąbka, uczeń przygotowany przez p. Janusza Kiecanę.
Akompaniowała p. Alicja Słupska.

   I miejsce w grupie III (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów.
2010-05-16 09:29:23
   W dniu 23 kwietnia 2010 r. w Jaśle odbył się V Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów im. Stefanii Woytowicz.


   II miejsce zdobył Sebastian Portka kl. II śr., uczeń wyróżniająco przygotowany przez p. Janusza Kiecanę.

Dyplom za wyróżniający akompaniament otrzymała p. Alicja Słupska.


Gratulujemy!



Autor: administrator: wydrukuj :

  VII Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu.
2010-05-16 09:18:48
   W dniu 22 kwietnia 2010 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Zamościu odbył się VII Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu..


   Wyróżnienie zdobyła Gabriela Kleban kl. VI c.6, uczennica przygotowana przez p. Iwonę Pieczykolan.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu.
2010-05-16 08:53:51
   W dniu 21 kwietnia 2010 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Radzyniu Podlaskim odbyły się XII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia.


   III miejsce w grupie I zdobyła Natalia Strach kl. IV c.6, uczennica przygotowana przez p. Tetyanę Kukharuk.


   Wyróżnienie w grupie II zdobyła Katarzyna Juszczak kl. VI c.6, uczennica przygotowana przez p. Annę Cichoń-Heretę.


Gratulujemy!

Autor: administrator: wydrukuj :



 Zapowiedzi
::Wakacje 2020

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 2002497 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Lipiec 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2