Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


« Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 »

  Podziękowanie
2014-06-02 17:58:02

Autor: administrator: wydrukuj :

  Podziękowanie
2014-06-02 17:57:19

Autor: administrator: wydrukuj :

  Uroczyste wręczenie dyplomów
2014-05-31 12:53:47
W dniu 2 czerwca 2014 r. (poniedziałek) o godz. 15.30 w sali koncertowej szkoły odbędzie się uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom PSM II st.

Serdecznie zapraszamy!

Autor: administrator: wydrukuj :

  23 maja 2014 r. - I Makroregionalny Konkurs Zespołów Instrumentów Perkusyjnych I i II st. w Tomaszowie Lubelskim
2014-05-28 17:19:02
Dnia 23 maja 2014 r. w I Makroregionalnym Konkursie Zespołów Instrumentów Perkusyjnych I i II st. w Tomaszowie Lubelskim

Zespół Perkusyjny przygotowany przez Pana Jana Bednarza
w składzie: Zuzanna Wyszyńska, Jakub Chilewicz,
Szymon Jurgielewicz, Mikołaj Mańkowski

zdobył I miejsce w grupie I

Trio Perkusyjne przygotowane przez Pana Andrzeja Pietrzniaka
w składzie: Karol Hildebrand, Mateusz Nizioła, Patryk Nizioła
zdobył ex aequo II miejsce.

Gratulujemy!


Autor: administrator: wydrukuj :

  23 maja 2014 r. - XIX Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I st. w Zamościu
2014-05-28 17:18:28
Dnia 23 maja 2014 r. w XIX Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu

uczennica klasy skrzypiec Pana Władysława Swachy
Katarzyna Horoszkiewicz zdobyła wyróżnienie kategorii II
akompaniowała Pani Ewa Jabłońska,

uczniowie klasy skrzypiec Pani Gabrieli Zielińskiej
Paweł Mróz zdobył wyróżnienie kategorii II
Łucja Kiełbińska zdobyła wyróżnienie kategorii III
akompaniowała Pani Ewa Jabłońska,

uczennica klasy altówki Pani Beaty Gęborys
Kinga Wawrzyszko zdobyła III nagrodę kategorii I
akompaniowała uczennica Patrycja Piasecka,

uczennica klasy wiolonczeli Pani Beaty Buczek
Nikola Pilawa zdobyła III nagrodę w kategorii I
akompaniowała Pani Joanna Kleban,

uczennica klasy wiolonczeli Pani Bożeny Gałczynskiej-Szurek
Aleksandra Bakun zdobyła wyróżnienie kategorii III
akompaniowała Pani Ewa Gajewska,

uczeń klasy kontrabasu Pana Mariusza Łosiewicza
Łukasz Kozar zdobył II (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :



 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 2072547 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Październik 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1