Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Aktualności


« Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 »

  XVI Regionalny Przegląd Uczniów Klas SAW i K.
2011-06-02 10:25:01
   W dniu 20 maja 2011 r. w Zamościu odbył się XVI Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

II miejsce w kategorii I zdobył Paweł Mróz klasa I c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany przez p. Gabrielę Zielińską.
Akompaniowała p. Ewa Lisak.


Wyróżnienie w kategorii II zdobyła Aleksandra Czerwonka (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  Makroregionalny Konkurs Zespołów Dętych w Tom. L.
2011-06-02 10:09:32
   W dniu 20 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się IV Makroregionalny Konkurs Dętych Zespołów Kameralnych, Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia.

Nasze zespoły zdobyły następujące nagrody i wyróżnienia:

II miejsce zdobyło Trio Trąbkowe w składzie: Sebastian Portka, Piotr Pasek, Marcin Wojdyła przygotowane przez p. Janusza Kiecanę.

III miejsce zdobył Kwartet Saksofonowy w składzie: Tomasz Adamczyk, Agata (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  Konkurs Uczniów Klas Skrz. i Wiol. w Tomaszowie L.
2011-06-02 09:50:44
   W dniu 10 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się II Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I stopnia.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody:

I miejsce w grupie I zdobył Paweł Mróz klasa I c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany przez p. Gabrielę Zielińską.
Akompaniowała p. Ewa Lisak.

III miejsce w grupie I zdobył Filip Wosiura klasa II c.6 - uczeń klasy skrzypiec przygotowany (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  Konkurs Młodych Pianistów w Tomaszowie Lub.
2011-06-02 09:38:42
   W dniu 09 maja 2011 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się II Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

III miejsce w grupie I zdobyła Olga Jankowska klasa II c.6 - uczennica klasy fortepianu przygotowana przez p. Ewę Gajewską.

Wyróżnienie w grupie III zdobył Piotr Samborski klasa V c.6 - uczeń klasy fortepianu przygotowany przez p. Alicję Słupską.

Gratulujemy!
 (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :

  XIV Podlaski Konkurs w Białej Podlaskiej.
2011-05-04 12:47:08
   W dniach 19 - 20 kwietnia 2011 r. w Białej Podlaskiej odbył się XIV Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych.

Nasi uczniowie zdobyli następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce w grupie I zdobyła Dominika Czausz klasa IV c.6 - uczennica klasy fletu przygotowana przez p. Katarzynę Kuchtę.
Akompaniowała p. Barbara Gil.

I miejsce w grupie II zdobył Radosław Cieplechowicz klasa III c.4 - uczeń klasy oboju przygotowany przez p.  (...)
 

:: pokaż całość ::
Autor: administrator: wydrukuj :



 Zapowiedzi
::Piotruś Tymura zaprasza na swój koncert do Filharmonii Lubelskiej
::IV MIĘDZYNARODOWY  KONKURS PIANISTYCZNY MŁODZI WIRTUOZI im. C. CZERNEGO dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia
:: VIII Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem"

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1894601 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Luty 2020
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1