Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



 Osiągnięcia naszych uczniów


Wybierz rok szkolny:   
1 czerwca 2017 r. - VIII Międzyszkolny Konkurs Młodych Pianistów w Tomaszowie Lubelskim

Dnia 1 czerwca 2017 r. w VIII Międzyszkolnym Konkursie Młodych Pianistów
w Tomaszowie Lubelskim


uczennice Pani Anny Cichoń-Herety

- Nikola Wulkowicz zdobyła I miejsce w grupie I

- Lena Młynarczyk zdobyła II miejsce w grupie II


uczeń Pani Aleksandry Rudyk

- Piotr Tymura zdobył II miejsce w grupie I


uczennica Pani Agnieszki Malickiej

- Alicja Pudełko zdobyła II miejsce w grupie I


uczennica Pani Małgorzaty Kawalec-Pyś

- Karolina Pochylczuk zdobyła III miejsce w grupie I


uczennice Pani Barbary Gil

- Karolina Greszta zdobyła III miejsce w grupie I

- Dominika Giera zdobyła wyróżnienie w grupie I

- Agata Kamys zdobyła III miejsce w grupie II

- Karolina Mazur zdobyła wyróżnienie w grupie II


uczennica Pani Ewy Jabłońskiej

- Antonina Kutnik zdobyła wyróżnienie w grupie II


uczennice Pani Tatiany Kucharuk

- Ada Struk zdobyła wyróżnienie w grupie I

- Kamila Wróblewska zdobyła I miejsce w grupie III.



26 maja 2017 r. - XXII Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu

Dnia 26 maja 2017 r. w XXII Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu


uczennica klasy altówki Pani Beaty Gęborys

- Agnieszka Turos zdobyła wyróżnienie w kategorii I,

akompaniowała Pani Alicja Słupska,


uczniowie klasy wiolonczeli Pani Beaty Buczek

- Karol Maciocha zdobył III miejsce w kategorii I

- Nikola Pilawa zdobyła wyróżnienie w kategorii II,

akompaniowała Pani Joanna Kleban.



9 maja 2017 r. - X Makroregionalny Konkurs Instrumentów Dętych dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Biłgoraju

Dnia 9 maja 2017 r. w X Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów Szkół Muzycznych I stopnia w Biłgoraju


uczeń klasy trąbki Pana Janusza Kiecany

- Bartłomiej Tokarz zdobył wyróżnienie,

akompaniowała Pani Eliza Holko,


uczennice klasy fletu Pani Katarzyny Kuchty

- Hanna Pudełko zdobyła wyróżnienie

- Daria Kołcon zdobyła III miejsce,

akompaniowała Pani Barbara Gil,


uczennica klasy klarnetu Pana Henryka Tomiło

- Julia Łygan zdobyła wyróżnienie,

akompaniował Pan Piotr Stopa,


uczennica klasy fagotu Pana Jerzego Lisaka

- Julia Janiak zdobyła wyróżnienie,

akompaniowała Pani Ewa Lisak.



27 kwietnia 2017 r. - XX Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

Dnia 27 kwietnia 2017 r. w XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

uczniowie klasy trąbki Pana Janusza Kiecany


Szymon Powęska zdobył wyróżnienie.

Akompaniowała Pani Alicja Słupska.


Bartłomiej Tokarz zdobył wyróżnienie.

Akompaniowała Pani Eliza Holko.



27 kwietnia 2017 r. - Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

Dnia 27 kwietnia 2017 r. w Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie

uczennice przygotowane przez Panią Aleksandrę Rudyk

Karolina Kisiak i Alicja Gura zdobyły wyróżnienie w kategorii Duety fortepianowe.



26 kwietnia 2017 r. - XX Festiwal Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

Dnia 26 kwietnia 2017 r. w XX Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej

uczennica klasy fletu Pani Katarzyny Kuchty - Dominika Czausz zdobyła wyróżnienie.

Akompaniowała Pani Joanna Kleban.



8 kwietnia 2017r. - I Szkolny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach XX wieku Dla Uczniów Szkoły Muzycznej I st. "Życie i twórczość Wojciecha Kilara"

W dniu 8 kwietnia 2017r. uczniowie kl V c.6 przygotowani przez Panią Iwonę Pieczykolan

zostali laureatami Szkolnego Konkursu Wiedzy o Kompozytorach XX wieku Dla Uczniów Szkoły Muzycznej I st.

"Życie i twórczość Wojciecha Kilara"


Anna Łuczuk - I miejsce

Nina Czernek - II miejsce

Kamila Wróblewska - II miejsce

Julia Kyc - III miejsce

Karolina Słotwińska - wyróżnienie



25 marca 2017 r. - IX Regionalny Konkurs Skrzypcowy "Skrzypcowe spotkania" w Lublinie

Dnia 25 marca 2017 r. uczennice Pani Gabrieli Zielińskiej - Milena Rzepa kl. I c.6 i Katarzyna Wiśniewska kl. IV c.6

zostały laureatkami IX Regionalnego Konkursu Skrzypcowego "Skrzypcowe spotkania" w Lublinie

Akompaniowała Pani Ewa Jabłońska.



23- 24 marca 2017 r. - VI Ogólnopolski Konkurs Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu

W dniach 23- 24 marca 2017 r. w VI Ogólnopolskim Konkursie Duetów Fortepianowych "Grajmy razem" w Zamościu

-Duet przygotowany przez Panią Agnieszkę Malicką

Alicja Pudełko - PSM I i II st. Zamość

Amelia Troczyńska - PSM I st. Tomaszów Lubelski

Zdobył III miejsce W GRUPIE I


-Duet przygotowany przez Panią Ewę Gajewską i Małgorzatę Kawalec-Pyś

Marlena Grzeszata/Marta Tokarz

Zdobył wyróżnienie I stopnia W GRUPIE I


-Duet przygotowany przez Panią Barbarę Gil i Panią Annę Cichoń-Heretę

Karolina Mazur/Lena Młynarczyk

Zdobył wyróżnienie I stopnia W GRUPIE I


-Duet przygotowany przez Panią Aleksandrę Rudyk

Karolina Kisiak /Alicja Gura

Zdobył GRAND PRIX W GRUPIE III


-Duet przygotowany przez Panią Agnieszkę Malicką

Kacper Kiecana/Marlena Neć

Zdobył III miejsce W GRUPIE III



18 marca 2017 r. - Festiwal Pianistyczny "Muzyczne Inspiracje" 2017 w Lublinie

Dnia 18 marca 2017 r. na Festiwalu Pianistycznym "Muzyczne Inspiracje" 2017 w Lublinie

uczennica klasy fortepianu Pani Ewy Gajewskiej - Marlena Grzeszata zdobyła wyróżnienie I stopnia.



2-3 marca 2017 r. - I Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego w Zamościu

W dniach 2-3 marca 2017 r. w I Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym "Młodzi Wirtuozi" im. Carla Czernego w Zamościu

wyróżnienie w grupie I zdobyła Marlena Grzeszata uczennica pani Ewy Gajewskiej

wyróżnienie w grupie III zdobyła Kamila Wróblewska uczennica pani Tatiany Kucharuk


w grupie IV

III miejsce (ex aequo) zdobył Kacper Kiecana uczeń pani Agnieszki Malickiej

III miejsce (ex aequo) zdobył Jakub Madyniak uczeń pani Alicji Słupskiej


wyróżnienia w grupie IV zdobył Cyprian Bachta uczeń pani Ewy Lisak

oraz Kacper Studnicki uczeń pani Tatiany Kucharuk.





28 lutego 2017 r. - Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia w Lublinie

Dnia 28 lutego 2017 r. w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych I stopnia w Lublinie

uczennica klasy oboju Pana Janusza Puławskiego - Oliwia Wardanian zdobyła wyróżnienie.

Uczennicy akompaniowała Pani Barbara Gil.



15 lutego 2017 r. - Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu

Dnia 15 lutego 2017 r. w Regionalnych Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stopnia w Zamościu n/w osoby zdobyły wyróżnienie:

- Karol Saj - uczeń klasy trąbki Pana Roberta Słupskiego

- Wiktor Zając - uczeń klasy puzonu Pana Michała Skóry.

Uczniom akompaniowała Pani Agnieszka Malicka.


- Tomasz Zając - uczeń klasy rogu Pani Beaty Syczuk.

Uczniowi akompaniowała Pani Alicja Słupska.



11 lutego 2017 r. - X Szkolny Przegląd w czytaniu nut a`vista w Zamościu

Dnia 11 lutego 2017 r. w X Szkolnym Przeglądzie w czytaniu nut a`vista w Zamościu n/w osoby:

Patrycja Czujkowska - uczennica Pani Barbary Gil zdobyła I miejsce

Gabriela Obszańska - uczennica Pani Małgorzaty Kawalec-Pyś zdobyła II miejsce

Anita Gałan - uczennica Pani Ewy Gajewskiej zdobyła wyróżnienie

Natalia Staniecka - uczennica Pani Ewy Jabłońskiej zdobyła wyróżnienie

Kinga Ziarkiewicz - uczennica Pani Małgorzaty Kawalec-Pyś zdobyła wyróżnienie.



14-15 stycznia 2017 r. - I Festiwal Fagotowy - Wadowice 2017

W dniach 14-15 stycznia 2017 r. uczennica z klasy fagotu Pana Jerzego Lisaka

- Julia Janiak została laureatką nagrody "Srebrny Fagot" w I Festiwalu Fagotowym - Wadowice 2017.



13-15 stycznia 2017 r. - II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny - Trzciana 2017

W dniach 13-15 stycznia 2017 r. uczeń z klasy fortepianu Pani Alicji Słupskiej

- Jakub Madyniak zdobył wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym - Trzciana 2017.



Stypendia Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce

Stypendium Centrum Edukacji Artystycznej za wyniki w nauce w roku szkolnym 2015/2016 otrzymali n/w uczniowie:


Patrycja Czujkowska klasa fortepianu, nauczyciel Barbara Gil

Radosław Górski i Kacper Romaszko klasa akordeonu, nauczyciel Wojciech Tybulczuk

Alicja Gura i Daria Pitak klasa fortepianu, nauczyciel Ewa Lisak

Michał Greszta klasa organów, nauczyciel Tomasz Bębenek

Aleksandra Grosman klasa fletu, nauczyciel Katarzyna Kuchta

Adam Kamieniecki klasa śpiewu, nauczyciel Wiesława Grabek-Woś

Karolina Kisiak klasa fortepianu, nauczyciel Aleksandra Rudyk

Paweł Mróz i Katarzyna Wiśniewska klasa skrzypiec, nauczyciel Gabriela Zielińska

Kamila Wróblewska i Karolina Laskowska klasa fortepianu, nauczyciel Tatiana Kucharuk.



Stypendia Zamojskiego Klubu Rotariańskiego

Uczeń Pana Tomasza Bębenka - Michał Greszta

i uczeń Pani Wiesławy Grabek Woś - Adam Kamieniecki

w b. r. szkolnym otrzymali Stypendium Zamojskiego Klubu Rotariańskiego .



18-19 listopada 2016 r. - IX Krakowski Konkurs Młodych Organistów w Krakowie

W dniach 18-19 listopada 2016 r. uczeń klasy organów Pana Tomasza Bębenka

Michał Greszta zdobył III miejsce w IX Krakowskim Konkursie Młodych Organistów w Krakowie.



październik 2016 r. - Klaudia Kolano stypendystką Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci

Uczennica Klaudia Kolano z klasy fletu pani Katarzyny Kuchty została stypendystką w roku szkolnym 2016/2017.

Stypendium zostało przyznane przez Zarząd i Komisję stypendialną Krajowego Funduszu Na Rzecz Dzieci.






25 sierpnia 2016 r. - X Jubileuszowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej "Per Artem ad Astra"

W dniu 25 sierpnia 2016 r. uczeń klasy organów Pana Tomasza Bębenka

Laureat IX Ogólnopolskiego Konkursu Organowego Michał Greszta

zdobył II nagrodę w X Jubileuszowym Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej "Per Artem ad Astra" - Krasnobród 2016.




 Zapowiedzi
::Konsultacje waltorniowe z wykł. Tomaszem Bińkowskim UMFC w Warszawie
::Konsultacje skrzypcowe z prof. zw. dr hab. Bartoszem Bryłą Akademia Muzyczna w Poznaniu
::Konsultacje organowe z dr Danielem Prajznerem Akademia Muzyczna w Krakowie
::Konsultacje klarnetowe z dr hab. Robertem Stefańskim Akademia Muzyczna w Łodzi
::Konsultacje pianistyczne z prof. dr hab. Pawłem Zawadzkim - Akademia Muzyczna we Wrocławiu
::Konsultacje akordeonowe z prof. dr hab. Elwirą Śliwkiewicz-Cisak UMCS Lublin, OSM Lublin
::14-15 grudnia 2017 Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych II st.

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1380188 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Grudzień 2017
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31