Osiągnięcia
::Bieżące
::Archiwum

Co słychać u naszych absolwentów?
::Nasi absolwenci



XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia [2009/2010]

       W dniu 21 i 22 maja 2010 r. w  PSM I i II st. w Zamościu odbył się XV Regionalny Przegląd Uczniów Klas Skrzypiec, Altówki, Wiolonczeli i Kontrabasu Szkół Muzycznych I stopnia.

Uczestników oceniało Jury  w składzie:

    prof. B Bryła - AM w Poznaniu (skrzypce)

    prof. J. Pisarski - AM w Krakowie (altówka)

    prof. B. Łypik-Sobaniec - AM w Krakowie (wiolonczela)

    prof. Cz. Ząbek - AM w Krakowie (kontrabas)



Poniżej przedstawiamy pełną listę laureatów Przeglądu:


Skrzypce

Kategoria I:

I miejsce: Aleksandra Bogacz – kl. II c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

I miejsce : Zofia Barnowska – kl. I c.6 – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu - nauczyciel: Gabriela Zielińska

II miejsce
: Weronika Wrońska – kl. II c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Marta Augustowska

Wyróżnienie: Monika Gozdalska – kl. I c.6 – Szkoła Muzyczna I stopnia w Kraśniku -  nauczyciel: Anna Mazur

 

Kategoria II:

 I miejsce: Gabriel Łajtar – kl. III c.6 – ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej -  nauczyciel: Marian Andruchiw

II miejsce: Weronika Matwiejuk – kl. III c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

Wyróżnienia:

-       Damian Deleś – kl. III c.6 – Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, nauczyciel: Anna Mazur

-        Przemysław Niezgoda – kl. IV c.6 – PSM I stopnia w Puławach, nauczyciel: Wiesław Bednarz

-        Magdalena Olech – kl. III c.6 – Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie, nauczyciel: Dorota Adamczuk

-        Alina Pudełko – kl. IV c.6 – PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel: Małgorzata Kłos

 

Kategoria III:

I miejsce: Nikola Kiszczak – kl. VI c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

II miejsce: Kamila Stechnij – kl. VI c.6 – PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim -  nauczyciel: Małgorzata Kłos

Wyróżnienia:

-       Oliwia Weiner – kl. V c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel: Agnieszka Garbacz

-        Maria Jakubowska – kl. VI c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie, nauczyciel: Katarzyna Kostrzewa

Jury postanowiło również wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

-       Ulana Buraczyńska – ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej

-        Irena Miszuła – ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej

-       Dominika Łasko – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

-       Małgorzata Zakrzewska – Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie

-       Grzegorz Siedlaczek – Szkoła Muzyczna I i II st. im. T. Szeligowskiego w Lublinie

 


Altówka

Kategoria I :

III miejsceAleksandra Czerwonka – kl. I c.4 – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu -  nauczyciel: Beata Gęborys

Wyróżnienie: Ewa Pędzińska – kl. I c.4 – PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie -  nauczyciel: Beata Gęborys

 

Kategoria II:

Wyróżnienie: Magdalena Urban – kl. II c.4 – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu -  nauczyciel: Beata Gęborys

 

Kategoria III:

Wyróżnienie: Hanna Kacprzak – kl.VI c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Teresa Szela

 

 Wiolonczela

Kategoria I :

I miejsce: Nina Krawczyk – kl. II c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie - nauczyciel: Dorota Karska

II miejsce: Dominika Olchawa – kl. I c.4 – PSM I stopnia w Tomaszowie Lubelskim -  nauczyciel: Magdalena Fedorowicz – Świrska

 

Kategoria II :

I miejsce: Zuzanna Nierubca – kl. III c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w w Lublinie -  nauczyciel: Mirosław Kozub

II miejsce: Magdalena Głąb – kl. IV c.6 – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu -  nauczyciel: Bożena Gałczyńska – Szurek

Wyróżnienie: Dominika Domańska – kl. III c.6 – ZSM I i II st. w Białej Podlaskiej -  nauczyciel: Roman Fesiuk

 

Kategoria III:

I miejsce: Sebastian Kozub – kl. V c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Mirosław Kozub

II miejsce: Wiktoria Glińska – kl. V c.6 – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Dorota Karska

Wyróżnienie: Justyna Miedzwiecka – kl. V c.6. – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie -  nauczyciel: Dorota Karska

 

Jury postanowiło również wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

-   Izabela Połetek – Celińska: OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

-   Dominik Mielko – OSM I i II st. im. K. Lipińskiego w Lublinie

 

Kontrabas


I miejsce
: Marcin Pokrywka – kl. III c.4 – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu -  nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

II miejsce: Szymon Moskwa – kl. I c.4 – PSM I i II st. w Zamośćiu -  nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

II miejsce: Bartosz Ćwir – kl. IV c.4  - PSM I i II st. im. W. Lutosławskiego w Krasnymstawie -  nauczyciel: Mariusz Łosiewicz

III miejsca – nie przyznano

 

Jury postanowiło wyróżnić nauczycieli akompaniatorów:

-  Aleksandra Rudyk – PSM I i II st. im. K. Szymanowskiego w Zamościu


 Zapowiedzi

Stowarzyszenie
"Muzyka Art."
:: Statut
:: Dane
:: Dokumenty do pobrania


::Księga Gości
::Kontakt

Liczba wizyt:
: 1566166 :

Nasz Patron
Karol Szymanowski


::Mapa dojazdowa


Wrzesień 2018
PnWtŚrCzPiSoNd
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30