UWAGA: Tymczasowy numer stacjonarny do szkoły to: 22 116 91 42, Lekcje odwołane: Pani Ewa Gajewska 25.10.2021 r. , Pani Ewa Jagielska 25 - 27.10.2021 r. Pani Monika Wraga 25 - 27.10.2021 r.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Galeria

Godziny przesłuchań kandydatów do II stopnia

EGZAMINY WSTĘPNE DO PSM II STOPNIA

 

07.05.2021 - SPECJALNOŚĆ INSTRUMENTALISTYKA

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY Z INSTRUMENTU

 

FORTEPIAN

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

MACH SZYMON

fortepian

Aula

9:00

2.

GRZESZATA MARLENA

fortepian

Aula

9:15

 

 

SKRZYPCE, ALTÓWKA,WIOLONCZELA, KONTRABAS

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

MAJDAN WERONIKA

skrzypce

Aula

10:15

2.

CHRABĄSZCZ MAGDALENA

skrzypce

Aula

10:30

3.

DENKIEWICZ MARCEL

skrzypce

Aula

10:45

4.

TCHÓRZ OLIWIA

skrzypce

Aula

11:00

5.

GÓRA IZABELA

skrzypce

Aula

11:15

6.

PASIEKA ALEKSANDRA

skrzypce

Aula

11:30

7.

TUROS AGNIESZKA

altówka

Aula

11:45

8.

DROŹDZIEL ZUZANNA

wiolonczela

Aula

12:00

9.

MACIOCHA KAROL

wiolonczela

Aula

12:15

10.

GAŁASZKIEICZ WIKTOR

kontrabas

Aula

12:30

 

 

GITARA

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

ZARĘBA BLANKA

gitara

Sala nr 19

9:30

 

INSTRUMENTY DĘTE BLASZANE

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

Ignaciuk Zuzanna

trąbka

Sala nr 19

10:00

2.

Karwański Wojciech

trąbka

Sala nr 19

10:15

3.

Grosman Hanna

waltornia

Sala nr 19

10:30

4.

Czochra Mateusz

puzon

Sala nr 19

10:45

 

 

 

INSTRUMENTY DĘTE DREWNIANE

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

NOWOMIŃSKA PAULINA

flet

Sala nr 19

11:00

2.

RUTKOWSKI JULIA

flet

Sala nr 19

11:15

3.

CZAJKA ALEKSANDRA

saksofon

Sala nr 19

11:30

4.

MUDA JULIA

saksofon

Sala nr 19

11:45

5.

WACH PRZEMYSŁAW

saksofon

Sala nr 19

12:00

 

 

AKORDEON

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

PIWIŃSKA MALWINA

akordeon

Sala nr 19

12:30

2.

TYBURCZYK ADRIAN

akordeon

Sala nr 19

12:45

 

 

PERKUSJA

L.p.

Nazwisko i imię

Instrument

Sala

Godzina

1.

PISARCZYK MARCIN

perkusja

Sala nr 19

13:00

2.

KASPERSKI KAROL

perkusja

Sala nr 19

13:15

 

 

EGZAMINY WSTĘPNE DO PSM II STOPNIA

 

24.06.2020 - SPECJALNOŚĆ WOKALISTYKA

 

EGZAMIN PRAKTYCZNY

 

  

L.p.

Nazwisko i imię

Specjalność

Sala

Godzina

1.

BODEŃKO KORNELIA

śpiew

Aula

13:30

2.

NOWOSAD AMELIA

śpiew

Aula

13:45

3.

BURDAN OLIWIA

śpiew

Aula

14:00

4.

RABIEGA WIKTOR

śpiew

Aula

14:15

5.

MAZUREK JULIA

śpiew

Aula

14:30

6.

HERBIN IZABELA

śpiew

Aula

14:45

 

Data dodania: 2021-05-04 22:25:25
Ilość wyświetleń: 153
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej