UWAGA: numer stacjonarny do szkoły to: 84 639-25-20, Lekcje odwołane: Pani Wiesława Grabek - Woś 29.11.2021 r. - 03.12.2021 r. Pan Wiesław Mazurek 01.12.2021 r. - 10.12.2021 r. Pani Beata Gęborys 03.12.2021 r. - 03.12.2021 r., Pan Markiyan Popil 02.12.2021 r. - 03.12.2021 r.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Galeria

Kadra nauczycielska

Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary

  1. Łosiewicz Mariusz - kierownik sekcji, kontrabas
  2. Bednarczuk Przemysław - gitara
  3. Buczek Beata - wiolonczela
  4. Fil Andrzej - gitara, zespół kameralny II st.
  5. Firek Leszek - skrzypce, zespół instrumentalny I st.
  6. Gałczyńska-Szurek Bożena - wiolonczela
  7. Gęborys Beata - altówka
  8. Górski Lech - skrzypce
  9. Łobodzińska Monika - skrzypce
  10. Magoń Magdalena - skrzypce
  11. Pieniak Piotr - wiolonczela
  12. Płocharz Beata - gitara, zespół instrumentalny 
  13. Sidoruk Łukasz - orkiestra symfoniczna, zespół kameralny, kształcenie słuchu
  14. Stopa Krzysztof - skrzypce
  15. Swacha Władysław - skrzypce
  16. Zielińska Gabriela - skrzypce

 

Sekcja instrumentów dętych, perkusyjnych, akordeonu i organów

  1. Puławski Janusz - kierownik sekcji, obój, zespół instrumentalny
  2. Bębenek Tomasz - organy, improwizacja organowa
  3. Gil Henryk - flet
  4. Kiecana Janusz - trąbka
  5. Kuchta Katarzyna - flet
  6. Lisak Jerzy - fagot, zespół kameralny
  7. Mazurek Wiesław - saksofon
  8. Pietrzniak Andrzej - perkusja, zespół instrumentalny
  9. Sambulskij Jarosław - perkusja
  10. Skóra Bartosz - trąbka, zespół kameralny
  11. Skóra Michał - puzon, tuba, zespół kameralny
  12. Skóra Waldemar - saksofon, zespół kameralny - orkiestra dęta
  13. Słupski Robert - trąbka, zespół instrumentalny
  14. Syczuk Beata - róg, zespół kameralny - orkiestra dęta
  15. Tokarz Józef - klarnet
  16. Tomiło Henryk - klarnet
  17. Tybulczuk Wojciech - akordeon

 

Sekcja fortepianu

  1. Kawalec-Pyś Małgorzata - kierownik sekcji, fortepian, zespół kameralny, akompaniament
  2. Cichoń-Hereta Anna - fortepian, fortepian dodatkowy, historia muzyki, formy muzyczne
  3. Gajewska Ewa - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  4. Gil Barbara - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  5. Holko Eliza - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  6. Jabłońska Ewa - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  7. Jabłońska Izabela - fortepian dodatkowy
  8. Kleban Joanna - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  9. Kucharuk Tatiana - fortepian, fortepian dodatkowy, zespół kameralny
  10. Lisak Ewa - fortepian, akompaniament
  11. Popil Markijan - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  12. Rachwał Agnieszka - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament
  13. Rudyk Aleksandra - fortepian, akompaniament, zespół kameralny
  14. Słupska Alicja - fortepian, akompaniament
  15. Stopa Piotr - fortepian, akompaniament, zespół kameralny
  16. Twarożek Arkadiusz - fortepian, fortepian dodatkowy, akompaniament, zespół kameralny
  17. Wraga Monika - fortepian, fortepian dodatkowy

 

Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych i klasy śpiewu solowego

  1. Piróg Michał - kierownik sekcji, harmonia
  2. Brylewicz Agnieszka - śpiew, dykcja i recytacja, zespół wokalny
  3. Cichoń-Hereta Anna - historia muzyki, formy muzyczne
  4. Cios Anna - audycje muzyczne, kształcenie słuchu, chór PSM II st., chór PSM I st.
  5. Czernik Marzena - formy muzyczne, kształcenie słuchu
  6. Grabek-Woś Wiesława - śpiew
  7. Jagielska Ewa - kształcenie słuchu, rytmika
  8. Kubecka-Tomiło Danuta - nauczyciel-bibliotekarz
  9. Pieczykolan Iwona - kształcenie słuchu, audycje muzyczne
  10. Sidoruk Łukasz - kształcenie słuchu, orkiestra symfoniczne, zespół kameralny
  11. Szurek Sławomir - zasady muzyki z elementami edycji nut, kształcenie słuchu, literatura muzyczna, chór PSM II st., chór PSM I st.
Data dodania: 2021-02-24 19:36:13
Data edycji: 2021-11-16 21:42:34
Ilość wyświetleń: 1156
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej