UWAGA: Tymczasowy numer stacjonarny do szkoły to: 22 116 91 42, Lekcje odwołane: Pani Ewa Gajewska 25.10.2021 r. , Pani Ewa Jagielska 25 - 27.10.2021 r. Pani Monika Wraga 25 - 27.10.2021 r.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Galeria

Lista kandydatów do PSM I st.

Lista kandydatów do I stopnia

dnia 06.04.2021

komisja I      sala nr 110

 

  NAZWISKO I IMIĘ                        GODZINA                           

  1. Kiryczuk Michał 9:00
  2. Kiryczuk Jan     9:10
  3. Żuk Barbara 9:20
  4. Kornet Borys 9:30
  5. Brodziak - Malinowska Kamila 9:40
  6. Andruszkiewicz Anita 9:50
  7. Biszkont Kinga 10:00
  8. Fedzioryna Magdalena 10:10
  9. Brzezicka Julia 10:20
  10. Karwat Antonina 10:30
  11. Naworol Oliwia 10:40
  12. Szarzyńska Magdalena 10:50

            PRZERWA    11.00 – 11.20

  1. Jaeschke Pola 11:20
  2. Borowiec Weronika 11:30
  3. Poznańska Amanda 11:40
  4. Kotuła Maria 11:50
  5. Marczyńska Ewa     12:00
  6. Banachewicz Igor 12:10
  7. Kołtun Zuzanna    12:20
  8. Moryń Władysław      12:30
  9. Sternik Hanna     12:40
  10. Haniewska Hanna 12:50
  11. Hojda Oliwia 13:00

24 . Fedczyszyn Iga                        13:10 

  1. Jabłońska Weronika    13:20
  2. Jankowski Filip     13:30
  3. Palonka Zofia    13:40
  4. Włodzimierz Iarmołowski 13:50
  5. Bondyra Marcel 14:00

 

              PRZERWA      14:10 – 14:40

 

  1. Pilipczuk Karol 14:40
  2. Pilipczuk Maja 14:50
  3. Sagan Karolina 15:00
  4. Adamczuk Emma 15:10
  5. Kowalska Natalia 15:20
  6. Komisarczuk Antoni 15:30

 

 

 

 

 

Lista kandydatów do I stopnia

dnia 06.04.2021

komisja II       sala nr 19

 

  NAZWISKO I IMIĘ                         GODZINA                          

  1. Kozłowska Gabriela 9:00
  2. Deryło Wiktoria 9:10
  3. Borowiec Adam 9:20
  4. Filipowicz Alicja 9:30
  5. Słupska Katarzyna 9:40
  6. Markiewicz Nadia 9:50
  7. Tijani Nadjat 10:00
  8. Tijani Zahara 10:10
  9. Bucior Magdalena 10:20
  10. Sakowicz Zofia 10:30
  11. Adamczuk Pola 10:40
  12. Dębińska Iga 10:50

 

            PRZERWA    11:00 – 11:20

 

  1. Jarzębicki - Strumiło Bruno 11:20
  2. Rachwał Magdalena 11:30
  3. Pupiec Antonina 11:40
  4. Słota Antoni 11:50
  5. Ostasz Wiktor 12:00
  6. Wodyk Maciej 12:10
  7. Wodyk Zofia 12:20
  8. Run Filip 12:30
  9. Puźniak Urszula 12:40
  10. Sobczak Lena 12:50
  11. Sztor Kornelia 13:00
  12. Mbas Daniela 13:10 
  13. Kuśmierczyk Błażej 13:20
  14. Kowalska Karmen 13:30
  15. Kowalska Karina 13:40
  16. Kucharska Amelia     13:50
  17. Barnowski Ignacy 14:00

 

                PRZERWA               14:10 – 14:40

 

  1. Grzeszczyk Klaudia  14:40
  2. Grzeszczyk Alan   14:50
  3. Kowalska Natalia (c. Łukasza) 15:00
  4. Kaźmierczak Iga 15:10
  5. Kwasniak Krzysztof 15:20
  6. Kiluk Olena    15:30
  7. Nowak Martyna 15:40
Data dodania: 2021-05-04 22:28:32
Ilość wyświetleń: 507
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej