Lekcje odwołane:

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Galeria

''Misterium Męki Pańskiej w Poezji i Muzyce'' (Zamość 02 IV 2017)

Pedagodzy i młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Zamościu 02.04. 2017r. wzięła udział w koncercie ,,Misterium Męki Pańskiej w Poezji i Muzyce", który zorganizowany został w Zespole Pałacowo - Parkowym w Łabuniach. Jego wykonawcami byli soliści PSM II st. im. K. Szymanowskiego przygotowani przez pana Leszka Firka - Maja Świder oraz TRIO skrzypcowe w składzie: Karolina Wołoch, Wiktoria Bednarz i Diana Kowalczuk .

Uczennice klasy Śpiewu Solowego pani Agnieszki Brylewicz : Karolina Bałdyga , Diana Gemborys oraz Magdalena Wolska wykonały arie barokowe. Przy fortepianie towarzyszyła im pani Agnieszka Malicka. Wiersze recytowały uczennice Wydziału Wokalnego: Zuzanna Korona , Marta Sowińska, Karolina Bałdyga, Diana Gęborys i Magdalena Wolska. Narrację opartą o fragmenty z Pisma wg. św. Mateusza prowadzili : Karol Chmiel i Tomasz Kornat. Uczniów przygotowała pani Agnieszka Brylewicz.

Orkiestrę P.S.M. I st. im. K. Szymanowskiego przygotował i poprowadził Pan Leszek Firek.

Koncert był niezwykle wzruszający i spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem licznie przybyłej publiczności, która długo nagradzała brawami młodych wykonawców. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Data dodania: 2021-03-03 19:00:45
Data edycji: 2021-03-03 19:01:37
Ilość wyświetleń: 677
Bądź z nami:
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej